Alien Isolation Nintendo Switch

Alien Isolation na Nintendo Switch z datą premiery i nowym trailerem

Feral Interactive oraz Sega ogłosiły dziś, że Alien: Isolation pojawi…

21 listopada 2019

Feral Interactive oraz Sega ogłosiły dziś, że Alien: Isolation pojawi się na Nintendo Switch już 5 grudnia. Ten bardzo dobrze przyjęty survival horror otrzymał również premierowy zwiastun:

 

 

Alien: Isolation został pierwotnie opracowany przez Creative Assembly i wydany 2014 roku. Za port na Nintendo Switch odpowiada Feral Interactive, a sama wersja otrzyma funkcje dostępne tylko dla tej edycji; celowanie żyroskopowego i HD Rumble. W pakiecie otrzymamy także wszystkie siedem DLC wydanych dla tej gry, w tym „Last Survivor”, ostatnią misją Ripley na pokładzie USCSS Nostromo znaną z oryginalnego filmu o Obcym z 1979 roku.

 

W oryginalnej historii Alien: Isolation osadzonej piętnaście lat po wydarzeniach z filmu gracze wcielają się w córkę Ellen Ripley, Amandę, która stara się odkryć prawdę o zniknięciu matki. Wchodzący na pokład stacji kosmicznej Sewastopol z kilkoma ocalałymi, gracze muszą pozostać poza zasięgiem wzroku  i używać sprytu, aby przetrwać, gdy są śledzeni przez zawsze obecnego Obcego.

 

Alien: Isolation na Nintendo Switch zostanie wydany za pośrednictwem Nintendo eShop. Tytuł ten można zamówić już teraz w przedsprzedaży za 34,99 euro. Co ważne dla wielu graczy, w Alien: Isolation dostępny będzie tekst w języku polskim!

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *