Ash of Gods: Redemption

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: RPG, Strategia

Data premiery: 31.01.2020

Wydawca: Koch Media Polska

Liczba graczy: 1

Polska werjsa językowa: napisy

Pegi: 16

5

Nasza ocena


Ash of Gods Redemption Nintendo Switch

Ash of Gods: Redemption

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: RPG, Strategia

Data premiery: 31.01.2020

Wydawca: Koch Media Polska

Liczba graczy: 1

Polska wersja językowa: napisy

Pegi: 16

Ocena użytkowników:
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

5


Ash of Gods: Redemption to taktyczne, turowe RPG na Nintendo Switch z bogatym światem i nieliniową historią, gdzie wybory mają wpływ na rozgrywkę oraz obszernym trybem sieciowego PvP. Historia gry oparta jest na złożonych i dwuznacznych wyborach moralnych, a każda postać może umrzeć. Gra jest mieszanką pięknej oprawy graficznej i muzycznej, a także dorosłej historii oraz taktycznej walki. W zależności od wyborów gracza żadne dwa przejścia gry nie będą takie same!

 

 

Cechy gry:

 

  • Nieliniowa fabuła – złożona i nieprzewidywalna historia o trzech bardzo różnych bohaterach, każdy o innym przeznaczeniu, przekonaniach i obowiązkach. 7 zupełnie różnych zakończeń, bez oglądania napisu game over – zarówno grywalne jak i poboczne postaci są śmiertelne, ale akcja będzie się toczyć dalej już bez nich.
  • Turowy system walki – zaprojektowany, żeby wzbogacić doświadczenie gracza i zmusić go do wyjścia ze strefy komfortu aby wygrać.
  • Piękny styl graficzny – świat gry to niesamowite miejsce w stylu dark fantasy, zarówno jeśli chodzi o narrację jak i wizualia. Animacja walk jest stworzona przy użyciu rotoskopii: filmowania żywych aktorów i rysowaniu po nich klatka po klatce, aby zapewnić całkowity realizm animacji. To mieszanka pięknej oprawy graficznej i muzycznej, a także mocnej historii oraz taktycznej walki.
  • Konsekwencje – każda decyzja może zmienić wydarzenia i losy bohaterów. Tylko prawdziwy strateg przetrwa z ograniczonymi zasobami, lub będzie musiał pogodzić się z konsekwencjami.
  • Wyzwania PvE – gracz może walczyć przeciwko AI w różnych wyzwaniach, odblokowując nowe postaci, ulepszenia i karty dostosowujące taktykę do swojego stylu.
  • Magiczna ścieżka dźwiękowa – wszystkie utwory w grze skomponowali Adam Skorupa i Michał Wierzynkiewicz, kompozytorzy znani z gier takich jak seria Wiedźmin, Painkiller, Call of Juarez, Eve Online czy Iron Harvest. Nagrali je profesjonalni muzycy przy użyciu tradycyjnych instrumentów, co dziś jest już rzadko spotykane. Wszystkie utwory będą dostępne z okładkami, listą twórców i metadanymi.

 

 

 

Na temat