NewsRecenzja
NewsArtykuł

Bloomberg.com również informuje o ulepszonym, mocniejszym Nintendo Switch

W ostatnich dniach plotki o Nintendo Switch Pro stają się…

25 sierpnia 2020

W ostatnich dniach plotki o Nintendo Switch Pro stają się coraz głośniejsze. Nawet wczoraj podawaliśmy wam nowe wieści w tym temacie. Źródłem dzisiejszych informacji jest jedna z największych agencji prasowych – Bloomberg. Portal podaje, że Nintendo w przyszłym roku ma wypuścić nową, ulepszoną wersję Nintendo Switch.

Wraz z premierą nowego sprzętu firma z Kyoto ma wydać również szereg niezapowiedzianych gier. Tak jak w ostatnich plotkach, tutaj również informatorzy wskazują 2021 rok – Nintendo nie ma zamiaru walczyć o miejsce pod choinką z PS5 i XSX. Mało obfity w gry 2020 rok podobno jest ciszą przed burzą, która ma rozszaleć się wraz z premierą nowego sprzętu.

Jeszcze nie ustalono konkretnej specyfikacji sprzętu. Podobno Nintendo rozważało znaczne wzmocnienie mocy, które pozwoliłoby nawet na granie w rozdzielczość 4k.

 

Należy pamiętać, że nie są to potwierdzone informacje, a informatorzy oczywiście chcą zachować anonimowość, jednak skoro tak poważany portal jak Bloomberg.com im uwierzył, to musi być coś na rzeczy.


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *