Children of Morta Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Children of Morta na Nintendo Switch trafi 15 października. Jest nowy zwiastun

Wydawca 11 bit studios i deweloper Dead Mage ogłosili iż…

7 sierpnia 2019

Wydawca 11 bit studios i deweloper Dead Mage ogłosili iż oczekiwany roguelite RPG – Children of Morta zostanie wydany na Nintendo Switch 15 października. Tytuł ten tego samego dnia zostanie również wydany na PS4 oraz Xbox One.

 

Z okazji ogłoszenia oficjalnej daty premiery wydawca opublikował zupełnie nowy zwiastun prezentujący Children of Morta w akcji:

 

 

Children of Morta to gra RPG będąca dziełem studia Dead Mage, której wydawcą jest polska marka 11 bit studios. Produkcja ta utrzymana jest w stylistyce retro, dzięki czemu z pewnością przypadnie do gustu osobom, które uwielbiają klasykę. Wizualnie Children of Morta przypomina gry z końca lat 80. czy początku 90. W toku rozgrywki należy eksplorować poszczególne poziomy, niszczyć przeciwników, zbierać przedmioty. Zetknąć się tutaj możemy z systemem replay value, kiedy to po każdej śmierci trafiamy z zebranym doświadczeniem i przedmiotami do siedziby rodzinnej. Ogromnym atutem tej produkcji jest fakt, że mimo pikselowej formy prezentuje się ona zjawiskowo, z bogactwem kolorów, szczegółów oraz ciekawych animacji.

 


Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *