Crash Team Racing Nitro-Fueled Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Crash Team Racing Nitro-Fueled otrzyma możliwość modyfikowania gokartów!

Activision przypomina o nadchodzącym Crash Team Racing Nitro-Fueled. Wydawca opublikował…

9 maja 2019

Activision przypomina o nadchodzącym Crash Team Racing Nitro-Fueled. Wydawca opublikował właśnie zupełnie nowy trailer prezentujący fukcje i możliwości modyfikacji. Tak, tak, gracze otrzymają możliwość modyfikowania swoich gokartów i bohaterów w Crash Team Racing Nitro-Fueled!

 

 

Poniżej znajduje się notatka prasowa pochodząca od wydawcy.

 

Jak zaprezentowano na wykręconym zwiastunie, Crash Team Racing Nitro-Fueled zaoferuje graczom różne sposoby mieszania i dopasowywania elementów nadwozia, kół, farb, naklejek, a nawet kalkowania. Teraz fani – zarówno nowi, jak i ci, którzy pokochali klasyk z lat 90. – będą mogli stworzyć swoją idealną brykę! Co więcej, do gry trafią też gokarty z Crash Tag Team Racing.

Obok możliwości modyfikowania gokartów, Crash Team Racing Nitro-Fueled to również możliwość dostosowania ich kierowców. Studio Beenox doda do remastera skórki N. sane, dzięki czemu gracze będą mogli obdarzyć swoje postaci niezbędnym swagiem i prestiżem – Boo-ya! Nowością w CTR są ponadto unikatowe animacje związane z podium dla niektórych skórek, co wpłynie na jeszcze więcej frajdy z wygranych. A jeśli to nie wystarczy, to warto wiedzieć, że do gry trafią też postaci z Crash Nitro Kart.

Gracze będą zdobywać części gokartów grając w trybie Przygody, a do tego zbierając Wumpa Coins, otrzymując możliwość wyniesienia swoich pojazdów na nowy poziom w strefie Pit Stop. Co więcej, system rankingowy, jaki gracze zdążyli już poznać, powraca i będzie obejmować klasy dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Niezależnie od tego, czy ktoś dopiero zaczyna zabawę w wyścigi, czy jest zawodowcem – każdy będzie mógł sprawdzić swoje możliwości.

 

Dla przypomnienia, premiera Crash Team Racing Nitro-Fueled odbędzie się już 21 czerwca.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *