Crash Team Racing Nitro-Fueled 

Rating: 9.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: Wyścigi

Data premiery: 21.06.2019

Wydawca: Activision

Liczba graczy: ?

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 7

9

Nasza ocena


Crash Team Racing Nitro-Fueled

Crash Team Racing Nitro-Fueled 

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: Wyścigi

Data premiery: 21.06.2019

Wydawca: Activision

Liczba graczy: ?

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 7

Ocena użytkowników:
Rating: 9.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

9


Crash Team Racing Nitro-Fueled to odświeżona odsłona podstawowej wersji gry. Jak wskazuje nazwa bierze się udział w wyścigach, a do wyboru ma się wiele przeróżnych tras. Jedne z nich są bardziej wymagające, a drugie zdecydowanie mniej. Poza tym gracze na pewno zwrócą uwagę na zdecydowanie nowe elementy graficzne. Wszystkie dotychczasowe uchybienia zostały poprawione, dlatego też nie będzie narzekało się na to, że trasy zostały stworzone niezbyt precyzyjnie i pojawiają się na nich jakieś dziwne trudności. Gracze mają do dyspozycji też wiele nowych gokartów, więc każdy będzie mógł wybrać dla siebie najatrakcyjniejszy i najszybszy.

 

Bohaterem zmagań jest Crash, który ma za zadanie wygrać wyścig z Nitrousem Oxidem. Jeśli tego nie dokona, w towarzystwie swojego rywala Neo Cortexa, wtedy Ziemi grozi poważne niebezpieczeństwo. Nitrous zapowiedział przecież, że jeśli ziemscy zawodnicy nie będą w stanie wyjść zwycięsko z zaplanowanego wyścigu, wtedy też Ziemia zostanie przejęta przez Nitrousa. Zamieni się ona w gigantyczny parking, a mieszkańcy staną się podwładnymi nowego władcy. Nie jest to zbyt kolorowy scenariusz, dlatego warto postarać się o wygraną, chociaż na pewno nie będzie łatwo tego uczynić. Jeśli ktoś wcześniej miał styczność z grami wyścigowymi na pewno jednak sobie z takim zadaniem doskonale poradzi.

 

Dostępne trasy są bardzo zwariowane, dlatego też graczom zapewnione jest szaleństwo w najczystszej postaci. To świetna informacja dla osób narzekających na nudę w trakcie tego typu rozgrywek. Gracze w Crash Team Racing Nitro-Fueled powinni skupiać się na tym, aby poznawać nowe tory, ponieważ znając ich specyfikę ma się większe szanse na to, że pokona się swojego głównego rywala. Ziemianom grozi zagłada, dlatego też wyścigi warto rozgrywać w rozsądny sposób, tak aby ich nie przegrywać. Należy wykazać się sprytem, ale też sporymi umiejętnościami w zakresie prowadzenia gokarta. Nieco ułatwione zadanie mają gracze, którzy w realnym świecie mieli styczność z gokartami. Wtedy będzie się wiedziało, na czym taka rozgrywka polega i jak wykorzystać słabość rywali.

 

GALERIA

 

 

 

TRAILER

 

 

Crash Team Racing Nitro-Fueled Nintendo Switch

 

 

 

Na temat