The Legend of Zelda Link's Awakening
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Czarujący zwiastun The Legend Of Zelda: Link’s Awakening czeka na sprawdzenie

Na brytyjskim kanale YouTube Nintendo został opublikowany zupełnie nowy, ponad…

12 września 2019

Na brytyjskim kanale YouTube Nintendo został opublikowany zupełnie nowy, ponad 4-minutowy zwiastun dla The Legend Of Zelda: Link’s Awakening. Samo video prezentuje całkiem sporo nowych materiałów z rozgrywki.

 

Zwiastun zaprasza na tajemnicza wyspę Koholint Island, która jest pełna piaszczystych plaż, mokradeł, tajemniczych lasów, pustyń i zamieszkałych wiosek. Następnie możemy zobaczyć niektóre z wielu przedmiotów do zdobycia w trakcie gry oraz działanie niektórych z nich. Sprawdzić możesz również dostępne lochy, mini-gry i niektóre postacie, które czekać będą na odkrycie w Link’s Awakening. Nie będę dalej przynudzać, bo przesłodki i kolorowy trailer czeka na obejrzenie:

 

 

Warto również wspomnieć o tym ze The Legend Of Zelda: Link’s Awakening została już zrecenzowana i oceniona przez jeden serwis. Popularny japoński magazyn Famitsu wystawił jej ocenę 35/40, z całkowitym wynikiem recenzentów 9/9/9/8. Dopowiadając, dla Famitsu jeden tytuł recenzuje aż 4 redaktorów w jednym czasie, dlatego ocena może wydawać się trochę „skomplikowana”.

 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem TLoZ: Link’s Awakening nie pozostało Ci zbyt wiele czasu. Ten remake trafi na sklepowe półki już 20 września. Nie masz jeszcze pre-orderu na ten tytuł? Możesz skorzystać z poniższych linków. Wszędzie te Linki😉

 

THE LEGEND OF ZELDA: LINK’S AWAKENING EDYCJA STANDARDOWA 

THE LEGEND OF ZELDA: LINK’S AWAKENING EDYCJA LIMITOWANA

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *