Divinity Original Sin II Definitive Edition
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Divinity: Original Sin 2 otrzymuje darmowe DLC. Przygotuj się na The Four Relics of Rivellon

Larian Studios pomimo pracy nad Baldur’s Gate 3, nie zapomina…

15 czerwca 2020

Larian Studios pomimo pracy nad Baldur’s Gate 3, nie zapomina o swoim wielkim hicie RPG – Divinity: Original Sin 2 od zeszłego roku dostępnego na Nintendo Switch. Dziś kolejne, już piąte „Gift Bag DLC” trafiło do Divinity: Original Sin 2, zawierające zupełnie nowe zadania, nowe zestawy wyposażenia, nowe potwory i zupełnie nowego bossa. Całość otrzymało nazwę The Four Relics Of Rivellon.

 

Najnowszy dodatek dla drugiej części Divinity został ogłoszony podczas Guerrilla Collective. The Four Relics Of Rivellon dostępny jest od teraz jako bezpłatna aktualizacja, dodając nowe zadania do poszukiwania czterech starożytnych zestawów magicznej zbroi. Wśród nowych wrogów i walk jest nowy Undead Dragon Boss; wraz z nową fabułą, łupem i narracją. Całość została opracowana we współpracy z Anshar Studios i Fools Theory.

 

Gracze będą mogli wyruszyć na zupełnie nową przygodę, poszukując czterech zestawów zbroi nasyconych magicznymi właściwościam. Zostały one rozproszone po całym Rivellon i aby je zdobyć musisz wziąć udział misjach, które zawierać będą nowy dubbing oraz fabułę.

 

Cztery zestawy pancerza to:

 

 • Captain Armour
  Zestaw Pancerza, który może zdominować umysły otaczających go osób. Każdy element zwiększa także statystyki Lucky Charm, Persuasion i Bartering.
 • Vulture Armour
  Lekki zestaw zbroi, który po ukończeniu daje noszącemu stałe skrzydła przypominające sępa. Pełny zestaw zwiększa zasięg i obrażenia zadawane z wyższej ziemi.
 • Contamination Armour
  Starożytny zestaw Pancerza stworzony z magii, która dawno temu była uważana za zaginioną. Każdy element oferuje odporność na truciznę, a także specjalną zdolność do odradzania eksplodujących zarodników, które będą zadawać obrażenia wrogom w walce.
 • Devourer Armour
  Zestaw Pancerza może sprawić, że jego nosiciel będzie prawie niezwyciężony. Podczas walki Pancerz wyznaczy określony cel w zasięgu, a wszelkie ataki na ten podmiot nie mogą uniknąć celu i zadają jeszcze dodatkowe obrażenia

 

Larian Studio wypuściło także specjalny zwiastun dla dziś wydanego DLC prezentujący wszystkie nowości:

 

 

Divinity: Original Sin 2 to jedna z najlepszych gier wydanych na konsolę Nintendo Switch. Naszą recenzję tego świetnego RPG możesz sprawdzić TUTAJ

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *