Doom Eternal Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Doom Eternal opuści piekło 22 listopada. Są nowe trailery, pokazano edycję kolekcjonerską

Targi E3 rozkręcają się na dobre, a konferencję Bethesdy, jak…

10 czerwca 2019

Targi E3 rozkręcają się na dobre, a konferencję Bethesdy, jak można było przypuszczać, skradł Doom Eternal. Na początek najważniejsza informacja, w najnowszą produkcję id Software zagramy już 22 listopada!

 

Bethesda rozpoczęła z przytupem swoje show, prezentując nam Doom Eternal w pełnej okazałości. Pokazany przez nich w pierwszej kolejności Story Trailer po prostu MIAŻDZY. W niecałe dwie minuty widzimy armię demonów uśmiercanych na wszelakie sposoby, krew leje się hektolitrami i tylko akcja, akcja, akcja. Od strony technicznej wszystko działa na podobnych zasadach jak w DOOM z 2017 roku, czyli mega efektownie!

 

 

Następny trailer przyniósł nam zapowiedź nowego tryby online 2vs1 pt. BATTLEMODE. Podczas trzy-rundowej potyczki gracz kontrolujący w pełni uzbrojonego DOOM Slayer toczyć będzie pojedynek z dwoma demonami, którzy również będą pod kontrolą dwóch graczy.

 

 

Podczas pokazu dowiedzieliśmy się również sporo na temat edycji specjalnych. Doom Eternal oprócz wersji podstawowej otrzyma również edycję Deluxe oraz Kolekcjonerską. Pakiet Deluxe na pewno zostanie wydany na Nintendo Switch, co zostało potwierdzone przez Bethesde, co do edycji Collectors jeszcze tego nie wiadomo.

 

Edycja Deluxe zawierać będzie:

  • Year One Pass który doda dwa dodatki fabularne
  • Demonic Slayer Skin
  • Classic Weapon Sound Pack

 

Doom Eternal Deluxe Nintendo Switch

 

Rzućcie też okiem na edycję kolekcjonerską robiącą naprawdę wielkie wrażenie. W skład tego zestawu wchodzi Stroju Pretora, który możesz założyć, Księgę wiedzy, 2 cyfrowe ścieżki dźwiękowe w bezstratnej kompresji i Jednoroczną Przepustkę, zawierającą 2 dodatki fabularne.

 

Doom Eternal Collectors Edition

 

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *