DOOM Eternal 

DOOM Eternal 

Rating: 7.6/10. From 7 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: Strzelanina

Data premiery: 31.12.2020

Wydawca: Bethesda

Liczba graczy: 1

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 18

Nasza ocena


DOOM Eternal 

Gatunek: Strzelanina

Data premiery: 31.12.2020

Wydawca: Bethesda

Liczba graczy: 1

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 18

Ocena użytkowników:
Rating: 7.6/10. From 7 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:


Gra DOOM Eternal to bardzo klasyczny typ popularnej strzelanki. Kolejna edycja gry z serii Doom to naprawdę atrakcyjna przygoda, której akcja rozgrywa się w piekle. To miejsce, do którego chyba żaden z bohaterów nie chce trafić, jednak można mieć pewność, że w piekle również można sobie poradzić. Najważniejsze jest poleganie na swoich niemałych umiejętnościach, warto ufać samemu sobie i nie oglądać się na innych. W piekle jednak nie ma się przyjaciół, dlatego strzelanka uczy zainteresowanych rywalizacji z innymi osobami. Można mierzyć się z licznie występującymi demonami. Do dyspozycji ma się różne śmiercionośne bronie, więc każdy może zdecydować, którą z nich chce się posługiwać. Wybór może nie jest najprostszy, ale bardziej doświadczeni gracze będą wiedzieli już na początku czym się posługiwać.

 

Bohaterem zmagań w DOOM Eternal jest specjalnie wyszkolony komandos. Co prawda nie przechodził on szkolenia z zakresu radzenia sobie z demonami, jednak potrafi się odnaleźć w nowej sytuacji doskonale i warto pomagać mu na każdym kroku realizować starannie obrany cel. Trzeba eliminować poszczególne demony, tak szybko jak to tylko możliwe. Odwiedza się po drodze różne tajemnicze lokalizacje, takie jak Fobos. Szybka akcja to cecha charakterystyczna tej rozgrywki, więc jeśli ktoś nie lubi dynamiki i szybkości w strzelankach, to ta gra może nie być dla niego odpowiednią.

 

Bardzo dużą popularnością wśród graczy cieszą się tzw. zabójstwa chwały, a więc umiejętność dobijania osłabionych przeciwników. Jeśli będzie się wiedziało w jaki sposób prowadzić potyczki, często będzie można takiego zabójstwa dokonać. Początkujące osoby mogą mieć z tym co prawda problem, ale z czasem na pewno zyskają taką umiejętność i będą ją pielęgnować. Do gry wprowadzono różne animacje, można też korzystać z wielu przydatnych gadżetów, są one bardzo pomocne w realizowaniu kolejnych misji. Trzeba więc patrzeć na to, co mija się po drodze, ponieważ bohaterom przytrafić mogą się jakieś niespodzianki, w postaci atrakcyjnych akcesoriów strzeleckich.

 

GALERIA

 

 

 

TRAILER

 

 

DOOM Eternal Nintendo Switch

 

 

Na temat