e3 Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

E3 – Rozkład jazdy, harmonogram transmisji, lista gier dla prawdziwego Switchowca

Tegoroczne targi E3 trwają od wczoraj, ale dla fanów Nintendo…

9 czerwca 2019

Tegoroczne targi E3 trwają od wczoraj, ale dla fanów Nintendo Switch jak na razie nic nie pokazano. Bo przecież okrojonej do granic możliwości Fify od EA Sports, o której zostało wczoraj ledwo „wspomniane” pisać raczej nie trzeba.

Tak naprawdę jazda rozpoczyna się od dzisiaj, także postanowiliśmy przygotować harmonogram prezentacji, którymi każdy porządny (nieporządny również) powinien się zainteresować.

 

Microsoft – 9 czerwca, 22:00

Że co, Microsoft? Jakiś czas temu pisaliśmy na łamach portalu o plotce dotyczącej Xbox Game Pass na Nintendo Switch. I targi E3 są najlepszą okazją by Microsoft pokazał światu tę usługę na innych platformach. Pewne jest już, że usługa trafi na PC, zostało to potwierdzone dzisiaj. Czy kolejne platformy w najbliższym czasie otrzymają bibliotekę gier z Xboxa? Zobaczymy!

 

 

 

Bethesda – 10 czerwca, 2:30

Konferencja Bethesdy na pewno pokaże jednego pewniaka — Doom Eternal. Czy Bethesda jeszcze czymś nas zaskoczy? Oby! Wątpliwe byśmy dostali jakiegoś ex’a na Nintendo Switch, ale porty Dishonored 1 i 2, czy dwie części The Evil Within z wielką chęcią byśmy zobaczyli na „pstryku”.

 

 

Oglądaj użytkownika Bethesda na żywo na www.twitch.tv

 

 

DevolverDigital – 10 czerwca, 4:00

Prezentacja DevolverDigital może przynieść nam naprawdę sporo zapowiedzi. Wydawca ten bardzo chętnie publikuje swoje indie gry na konsoli Nintendo także można przewidywać, że ich konferencja może nas naprawdę miło zaskoczyć. Na ile gier można liczyć od DD? 1? 2? 3? Jeszcze więcej? Wszystkiego dowiemy się wczesnym rankiem z niedzieli na poniedziałek.

 

 

Ubisoft – 10 czerwca 21:00

Bardzo prawdopodobne, że Ubisoft pokaże jakieś produkcje na Switchu. Ostatnio krążyły plotki o Mario + Rabbids Kingdom Battle 2. Seria Assassin’s Creed zawitała ostatnio na konsoli Ninny, może Ubisoft pójdzie za ciosem i uraczy nas kolejną(nymi) portami swoich gier? Wszystkiego dowiemy się już jutro o 22:00!

 

 

Square Enix – 11 czerwca 3:00

Kwadratowi powinni nas zaskoczyć czymś nowym podczas ich prezentacji. Pewniak to Oninaki, ale jak na razie nikt nie puścił pary z ust o kolejnych produkcjach. Final Fantasy VII Remastered? Kingdom Hearts? Zupełnie nowe IP? Coś czuję, że Square Enix zaskoczy nas swoją prezentacją.

 

 

Nintendo – 11 czerwca 18:00

To, co najlepsze zostawiamy na koniec. Planowany Nintendo Direct rozpocznie się w wtorek o godzinie 18:00. Chodzą słuchy, że prezentacja ma potrwać około 40-45 minut.

Zacznijmy od tego, czego Nintendo nie pokaże. Na targach E3 nie zobaczymy żadnej nowej konsoli, potwierdził to prezes Nintendo Shuntaro Furukawa.

Potwierdzonych zostało już kilka gier, które na bank będą miały swoje 5 minut:

  • The Legend of Zelda: Link’s Awakening
  • Luigi’s Mansion 3
  • Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order
  • Pokemon Sword/Shield
  • Astral Chain
  • Daemon X Machina
  • Fire Emblem: Three Houses
  • Super Mario Mario Maker 2

Te produkcje zostały potwierdzone przez samo Nintendo. Wydaje nam się, że podczas konferencji zobaczymy wreszcie coś więcej na temat Bayonetta 3. Jest to też najwyższy czas, by pokazać Metroid Prime Trylogy, jeśli naprawdę jest w produkcji.

Plotek o wydaniu Wiedzmin 3 na Nintendo Switch jest coraz więcej. Więc jeśli CD Projekt Red chce wydać swój wielki hit na konsoli Nintendo, to targi E3 są na to najlepszą okazją.

 

 

 

Czy to wszystko? NIE!

Liczymy na masę zapowiedzi od innych wydawców. Pewne jest już Ni no Kuni: Wrath of the White Witch, które wyciekło przed prezentacją Bandai Namco. Ostatnio coś wspomniano o Call of Juarez od Techland. I na pewno jeszcze wiele, wiele więcej. O wszystkich ważnych, jak i mniej ważnych zapowiedziach będziemy was na bieżąco informować!

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *