Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Game Builder Garage będzie dostępne w Europie wyłącznie w wersji cyfrowej

Mamy złą wiadomość dla graczy zainteresowanych zakupem fizycznej gry Game…

10 maja 2021

Mamy złą wiadomość dla graczy zainteresowanych zakupem fizycznej gry Game Builder Garage. Wygląda na to, że ten dopiero co zapowiedziany kreatywny tytuł od Nintendo na Switcha ukarze się wyłącznie cyfrowo w Europie za pośrednictwem sklepu eShop.

 

Wygląda na to, że Game Builder Garage zostanie wydane w pudełko wyłącznie w Ameryce i Japonii. Zgodnie z zaktualizowanym harmonogramem premier od Nintendo na 2021 r., program pozwalający tworzyć proste gry video będzie dostępny tylko w formacie do pobrania w Europie. Na brak fizycznego wydania w Europie wskazuje również oferta pochodząca ze strony nintendo.co.uk, gdzie nie ma możliwości złożenia oferty przedpremierowej na Game Builder Garage pudełkową edycję gry.

 

 

Niestety nie mamy żadnego wyjaśnienia, dlaczego podjęto taką decyzję. Niemniej jednak prawdopodobnie będziesz musiał zamówić fizyczną kopię z innego regionu. Game Builder Garage ukaże się 11 czerwca na Nintendo Switch. Zupełnie nowa produkcja od Nintendo kosztować będzie 120 zł w sklepie eShop.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *