Super-Mario-Maker-2-Nintendo-Switch
PromocjaRecenzja
PromocjaArtykuł

Gdzie najtaniej kupisz Super Mario Maker 2? Lista ofert pre-order

Do premiery Super Mario Maker 2 pozostał już tylko tydzień….

21 czerwca 2019

Do premiery Super Mario Maker 2 pozostał już tylko tydzień. Postanowiliśmy sprawdzić gdzie te produkcje możecie zakupić NAJTANIEJ. Pod lupę wzięliśmy wersje standardowa oraz limited edition zawierającą w zestawie 12 miesięczną subskrypcje usługi Nintendo Switch Online.

 

SUPER MARIO MAKER 2 STANDARDOWA WERSJA

 

Zaczynamy od sklepu Nintendo eShop i cyfrowej wersji która znajduje się w ich ofercie. Super Mario Maker 2 został tam wyceniony na kwotę… 249.80 złotych. Podsumujemy to krótko, drogo!

 

O wiele tańsze oferty znaleźliśmy w naszych polskich sklepach i proponujemy zainteresować się własnie ich ofertą.

 

Na początek sprawdzamy największą sieciówkę w Polsce – Media Markt. W ich ofercie Super Mario Maker 2 można zakupić w cenie 219 złotych. Sklep oferuje darmową dostawę, a grę można zakupić pod tym LINKIEM.

W tej samej kwocie SMM 2 kosztuje w sklepach RTV EURO AGD. Za 219 złotych otrzymujemy grę, która można otrzymać kurierem (wysyłka darmowa), bądź odebrać w jednym ze stacjonarnych sklepów porozrzucanych po całym kraju. LINK

W Komputronik podstawowa edycje można zakupić już o 10 złotych taniej, czyli za 209 złotych. Komputronik oferuje darmowy odbiór w blisko 8000 punktach (sklepy, dhl parcel oraz inpost) lub dostawę kurierem po uiszczeniu ekstra opłaty. Zamówienia można składać pod tym LINKIEM.

NAJTAŃSZĄ ofertę jaka udało nam się znaleźć oferuje sklep Konsoleigry. Super Mario Maker 2 dostępny jest tam do zamówienia w kwocie 199.90 zł, plus 10.99 za Paczkomat. Dostępny jest również kurier InPost za 12.99 złotych. Pre-order można składać pod tym LINKIEM.

 

SUPER MARIO MAKER 2 EDYCJA LIMITOWANA

 

Limitowana edycja Super Mario Maker 2 zawierająca roczny abonament na Nintendo Switch Online również najtaniej można kupić w sklepie KonsoleiGry – 239.90 złotych! Pod tym LINKIEM można składać zamówienia.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *