Yoshis Crafted World

Gdzie najtaniej zamówić Yoshi’s Crafted World ?

Do premiery Yoshi’s Crafted World pozostały już tylko dwa dni!…

27 marca 2019

Do premiery Yoshi’s Crafted World pozostały już tylko dwa dni! Postanowiliśmy sprawdzić oferty polskich sklepów i sprawdzić na jaką kwotę została wyceniona najnowsza produkcja Nintendo w ich ofercie. Dzięki czemu będziesz mógł oszczędzić kilka złotych na przedpremierowym zamówieniu gry z zielonym dinozaurem w roli głównej.

 

Yoshi’s Crafted World znalazło się w ofercie sklepu X-kom. Samą grę te można zamówić w cenie 199 złotych, doliczając do tego najtańsza formę dostawy 9,90 PLN ( Paczkomat Inpost) zamykamy się w kwocie nie przekraczającej 210 zł! Grę można również odebrać osobiście w jednym z wielu sklepów X-kom, które można znaleźć w niemal każdym większym mieście. Zainteresowani mogą skorzystać z tego linku, w celu zamówienia tego tytułu.

 

Dokładnie w tej samej kwocie – 199 zł – można nabyć Yoshi’s Crafted World w sklepie konsoleigry. Zakupując owa grę trzeba liczyć się również z dopłata za wysyłkę która w najtańszej opcji Poczta Polska wynosi 9.90 złotych co daje 208.90 PLN. Gre mozna zamowic uzywajac tego linku : Yoshi Konsoleigry.

 

Dokładnie 199 złotych przyjdzie Ci również zapłacić korzystając z następujących sklepów:

  • Muve.pl – darmowa wysyłka  „Paczka w Ruchu” !!!
  • Grymel.pl – najtańsza przesyłka 6,90 zł ( Paczka w RUCHU ) ale czas dostawy może potrwać aż do 4 dni. Gratisowo do każdego zamówienia dorzucany jest zestaw naklejek
  • Targrowisko.pl – chwile nam zajęło zanim odnaleźliśmy ile przyjdzie zapłacić w tym sklepie za wysyłkę – najtańsza 14.90 kurierem. Do zamówienia dodawane są naklejki oraz etui w kształcie jajka!

 

W ofercie sklepu Blue Games najnowszy Yoshi został wyceniony na kwotę 199.90 złotych. Warto jednak zaznaczyć, iż do każdego zamówienia sklep dodaje kilka „Cebulionow” które można wykorzystać w formie małego rabatu na kolejne zakupy w tym sklepie. Najtańsza przesyłka ? List polecony ekonomiczny – 7,98 zł

 

NAJTAŃSZĄ ofertę na chwile obecna posiada sklep Matrixmedia. Yoshi’s Crafted World można kupić za kwotę 189.00 złotych + 9.90 złotych za wysyłkę Paczkomatem, daje 198.90 złotych! Ofertę można znaleźć pod tym linkiem.

 

Na koniec, jeśli jesteś zainteresowany zakupem w wersji cyfrowej z Nintendo eShop musisz przygotować się na wydatek aż 249,80 zł!

 

 

Wróć do strony głównej promocje Nintendo Switch.


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *