Yoshi’s Crafted World

Rating: 9.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: Akcja, Platformowa

Data premiery: 29.03.2019

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1-2

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 3

9

Nasza ocena


Yoshi’s Crafted World

Yoshi’s Crafted World

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: Akcja, Platformowa

Data premiery: 29.03.2019

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1-2

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 3

Ocena użytkowników:
Rating: 9.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

9


Zwolenników platformówek nie brakuje, dlatego gra Yoshi’s Crafted World powinna zainteresować wszystkie osoby, które je sobie cenią i chętnie spędzają przy nich swój wolny czas. Wiadomo, że w platformówkę lubią sobie pograć od czasu do czasu zarówno młodzi, ale też nieco starsi gracze. Gra jest dostępna na konsolę Nintendo Switch. To trójwymiarowa rozgrywka, w której bohaterem jest Yoshi, a więc stworek przypominający nieco dinozaura. Znany jest on graczom z serii gier Mario, dlatego też chyba nie będzie problemów z tym, aby go sobie jakoś skojarzyć. Akcja gry obserwowana jest przez graczy z boku, lecz ma się na nią bardzo duży wpływ.

 

Godną uwagi opcją jest to, że gracz w dowolnej chwili może płynnie przejść pomiędzy jednym widokiem, a drugim. Można więc obserwować zmagania z dowolnej strony planszy, zgodnie ze swoimi preferencjami, a te jak wiadomo każdy ma inne. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej będzie poruszać się bohaterem po całej arenie zmagań, a poza tym będzie można liczyć na skuteczniejsze rozwiązywanie zagadek, które należą raczej do tych trudnych. Rozgrywka w Yoshi’s Crafted World jest pełna zwrotów akcji, odkrywa się w niej nowe przedmioty, pojawiają się liczne niespodzianki, które na pewno wszystkich zaskoczą, dlatego trzeba mieć oczy dookoła głowy.

 

Do wyboru ma się nie tylko zwykłe ścieżki, które widać gołym okiem, ale też ukryte drogi. Trzeba je jednak najpierw odnaleźć, co wymaga poświęcenia tej czynności czasu. Warto jednak działać w ten sposób, ponieważ ma się wtedy większe szanse na to, że gra zakończy się dla bohatera pomyślnie. Wybieranie niestandardowych rozwiązań na pewno przyniesie dużo dobrego. Można grać w tę grę samemu, ale też współpracować z drugą osobą. Każdy więc wybiera odpowiedni dla siebie tryb i to w nim sprawdza swoje zdolności. Nie każdy poradzi sobie z trudami rozgrywki, ale na pewno będzie ona bardzo wciągająca, dlatego spróbowanie w niej swoich sił jest jak najbardziej dobrym posunięciem. Yoshi musi być kreatywny, szybki oraz sprytny, wtedy poradzi sobie z każdą zagadką.

 

GALERIA

 

 

 

TRAILER

 

 

Yoshi’s Crafted World Nintendo Switch

 

 

Na temat