Green Hell Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Green Hell trafi na Nintendo Switch już 8 października

Creepy Jar ogłosiło, że ich survivalowa gra Green Hell zostanie…

29 września 2020

Creepy Jar ogłosiło, że ich survivalowa gra Green Hell zostanie wydana na Nintendo Switch dnia 8 października.

 

Nintendo Switch posiada ponad 60 milionów użytkowników na całym świecie. W odróżnieniu od konsol PS4 i Xbox One jest ona w dalszym ciągu rozwijana przez Nintendo i czeka ją jeszcze kilka lat “życia”. Switch posiada ogromną bazę aktywnych użytkowników, dlatego liczymy, że wykorzystamy jego potencjał sprzedażowy. Green Hell będzie tam jedną z nielicznych gier reprezentujących gatunek survival symulator – powiedział prezes Creepy Jar, Krzysztof Kwiatek

 

Green Hell będzie dostępny w cenie 24,99 euro/USD na terytorium Europy, USA, Kanady, Meksyku, a także Australii i Nowej Zelandii. Forever Entertainment będzie odpowiedzialny za port i wydanie tego tytułu na Switchu.

 

Dopiero co informowaliśmy was, że Forever Entertainment zakończyło proces certyfikacji gry Green Hell na Nintendo Switch. Nie spodziewaliśmy się jednak, że po kilku dniach otrzymamy już oficjalną datę premiery jednego z najważniejszego polskiego tytułu ostatnich miesięcy.

 

Green Hell zostanie wypuszczony w wersji cyfrowej dostępnej poprzez sklep Nintendo Switch Eshop. Wydawca nic nie wspomina o pudełkowym wydaniu gry.

 

 

Źródło: Money.pl


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *