No Man's Sky Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Hello Games chciałoby zobaczyć No Man’s Sky na Nintendo Switch

Deweloper Hello Games może być zainteresowany wprowadzeniem na konsolę Nintendo…

12 sierpnia 2019

Deweloper Hello Games może być zainteresowany wprowadzeniem na konsolę Nintendo Switch swojej gry przygodowej No Man’s Sky. Produkcja ta od samego początku nie miała lekko wśród gamingowej społeczności z uwagi na liczne błędy oraz „puste obietnice” twórców.  W międzyczasie Hello Games wydało kilka znaczących aktualizacji gry, które całkowicie naprawiły oraz usprawniły jakościowa te produkcje. Można powiedzieć, ze twórcą zajęło blisko 3 lata na dopracowanie swojego dzielą, a premierowa wersja była po prostu wersja beta, jak nie alpha…

 

Czy No Man’s Sky może w przyszłość zawitać na Nintendo Switch? Według założyciela Hello Games, Seana Murraya, jest to bardzo możliwe:

 

Uwielbiam Switch’a. Oczywiście jesteśmy bardzo skoncentrowani na tym, co robimy teraz, ale wykonaliśmy wiele pracy dla PSVR, aby zoptymalizować grę. Chciałbym więc zobaczyć, co jest możliwe. Ale w tej chwili jesteśmy bardzo skoncentrowani na tym, co robimy teraz.

 

Wielkie produkcje AAA często wydają się być zbyt skomplikowane lub wymagające pod względem technicznym dla Switcha. Jednak takie porty jak na przykład Wiedźmin 3 dowodzą, że Switch ma większą moc, niż może się wydawać pierwszy rzut oka. Komentarze Murraya nie potwierdzają, że port Nintendo Switch jest w trakcie pracy, ale zespół jest zdecydowanie zainteresowany zbadaniem takiej możliwości.

 

Fajnie byłoby zobaczyć, jak No Man’s Sky wchodzi na Nintendo Switch. Switch okazał się świetnym miejscem dla niezależnych programistów,a No Man’s Sky niewątpliwie byłby mile widzianym dodatkiem do oferty tej konsoli.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *