Jet Kave Adventure

No votes yet.
Please wait...

Gatunek: Platformówka

Data premiery: 17.09.2019

Wydawca: 7Levels

Liczba graczy: 1

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 7

7

Nasza ocena


Jet Kave Adventure

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: Platformówka

Data premiery: 17.09.2019

Wydawca: 7Levels

Liczba graczy: 1

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 7

Ocena użytkowników:
No votes yet.
Please wait...
Ocena redakcji:

7


Jet Kave Adventure to platformówka 2,5D stworzona przez polskie studio 7Levels. Twórcy przy projektowaniu gry inspirowali się takimi klasykami jak Donkey Kong Country czy Prehistorik. Tytuł przenosi nas w prehistoryczną fikcje, gdzie ludzie żyją wśród dinozaurów. Dodatkowo pojawia się tutaj motyw sci-fi, który napędza całą historię gry. Tego typu połączenie zostało nazwane Stone-fiction.

 

 

Fabuła

W grze wcielamy się w tytułowego Kave’a, byłego wodza pradawnego plemienia. Wygnany ze swojej wioski Kave tuła się teraz po świecie bez największego celu. Pewnego razu nieoczekiwanie na swojej drodze spotyka rozbity statek kosmiczny, który należy do przybysza z innej planety. Szybko okazuje się, że obcy chcąc naprawić swój pojazd potrzebuje rzadkiego minerału. Można znaleźć go wewnątrz pobliskiego wulkanu, niestety wydobycie go będzie skutkowało ogromną erupcją, która zaleje lawą całą okolicę. Kave nie może do tego dopuścić, dlatego chwyta za jetpack znaleziony w rzeczach obcego i leci go powstrzymać.

 

Rozgrywka

Jet Kave Adventure to platformówka z krwi i kości. Kave potrafi skakać, rzucać kamieniami w przeciwników oraz atakować ich swoją maczugą. Największą atrakcją okazuje się jetpack, dzięki któremu będziemy mogli nieco wydłużyć nasz skok. Da on też możliwość robienia krótkiego dasha, dzięki któremu dostaniemy się w niedostępne normalnie miejsca, posłuży też jako najważniejszy element walki z przeciwnikami. Poza skakaniem po platformach twórcy przygotowali kilka odskoczni, w których będziemy m.in. latać na lotni, uciekać przez wielkimi zwierzętami czy fruwać w przestworzach w rytmie muzyki.

 

TRAILER

 

Na temat