Super Smash Bros Ultimate Joker Persona 5
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Joker dołącza do walki w Super Smash Bros. Ultimate

Po wielu tygodniach spekulacji, można to oficjalnie potwierdzić – Joker…

17 kwietnia 2019

Po wielu tygodniach spekulacji, można to oficjalnie potwierdzić – Joker z gry Persona 5 zawita do Super Smash Bros. Ultimate! Ale to nie jedyna nowość, która zawita do flagowej bijatyki Nintendo.

 

Już jutro Super Smash Bros. Ultimate otrzyma aktualizacje o numerze 3.0 która oprócz wspomnianego Jokera wprowadzi również tryb Stage Builder, edytor wideo i Smash World. Na poniższym filmie znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o nadchodzącej aktualizacji:

 

 

Zaczynając od Jokera, jest on płatną postacią która wchodzi w skład Fighter Pass który wprowadzi w sumie 5 nowych wojowników do Super Smash Bros. Z usług Jokera można również korzystać kupując go w dodatku pt. Challenger Pack 1: Joker DLC. Oprócz bohatera znanego z Persona 5 otrzymamy również zupełnie nowa plansze przygotowanej dla tej postaci, która wzorowana jest na ostatniej części serii Persona oraz kilka zupełnie nowych utworów muzycznych przygotowanych dla tego zestawu.

 

Kolejne nowości które zostaną wprowadzone do Super Smash Bros. Ultimate są zupełnie darmowe i będą dostępne od jutra dla każdego.

 

Stage Builder – Wprowadzi możliwość tworzenia i budowania zupełnie nowych aren do walki. Używając narzędzi w grze, gracze mogą dodawać ruchome platformy, pułapki i inne unikalne funkcje do swoich unikalnych etapów. Grając w trybie ręcznym, początkujący projektanci mogą nawet korzystać z ekranu dotykowego, aby swobodnie rysować i tworzyć. Zaprojektowane etapy będą dostępne do gry w nowej opcji na ekranie wyboru etapu i mogą być udostępniane online za pośrednictwem nowej usługi Smash World dla aplikacji Nintendo Switch Online.

 

Edytor wideo: zawartość wideo w Super Smash Bros. Ultimate  , która została zapisana w systemie Nintendo Switch, może być teraz połączona w zabawną prezentację na osi czasu. Można także dodawać napisy i efekty dźwiękowe, aby spersonalizować wideo, które można eksportować i udostępniać światu za pośrednictwem nowej usługi Smash World dla aplikacji Nintendo Switch Online.

 

Smash World: Gracze mogą oglądać udostępnione filmy i pobierać plansze utworzone w Stage Builder dla Super Smash Bros. Ultimate w Smash World, nowej usłudze w aplikacji Nintendo Switch Online. W Smash World gracze mogą przeglądać polecane filmy, a nawet pobierać niestandardowe etapy udostępniane przez innych online, dając graczom możliwości dzielenia się z przyjaciółmi niesamowitym doświadczeniem Super Smash Bros. Ultimate jak nigdy wcześniej!

 

 

Co myślicie o wprowadzonych nowościach? Jesteście zainteresowani toczeniem batalii jako Joker? Czekamy na wasze komentarze!

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *