Super Smash Bros. Ultimate

Rating: 9.6/10. From 5 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: Bijatyka

Data premiery: 07.12.2018

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1-8

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 12

10

Nasza ocena


Super Smash Bros. Ultimate okładka

Super Smash Bros. Ultimate

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: Bijatyka

Data premiery: 07.12.2018

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1-8

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 12

Ocena użytkowników:
Rating: 9.6/10. From 5 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

10


Gra Super Smash Bros. Ultimate to popularna wśród graczy komputerowych bijatyka, jest to kontynuacja istniejącej już serii. Gracze mogą wcielić się w niej w swoich ulubionych bohaterów z gier Kioto. Rozgrywka odbywa się na wielu poziomach. Jest niezwykle emocjonująca, dlatego też każda osoba może rozstrzygnąć pojedynki na własną korzyść. Rywalizować można ze swoimi znajomymi, aby sprawdzić się na ich tle. Wtedy też zainteresowani dowiedzą się, jakie elementy muszą poprawić, aby stać się w danej grze najlepszymi.

 

Do dyspozycji graczy oddane zostały całkowicie nowe areny zmagań, a więc bić można się w klimatycznych miejscach, specjalnie do tego przeznaczonych. Areny zostały znacznie odświeżone, w porównaniu z poprzednimi edycjami. Starcia niosą za sobą podwyższony poziom adrenaliny. Przejąć kontrolę można nad najbardziej znanymi bohaterami z poprzednich serii, ale też nad nowymi postaciami, zależnie od tego, jakie upodobania ma dany gracz. Nie zawsze da się jednak swoją wybraną postacią zacząć rozgrywkę już na starcie, czasami trzeba ją odblokować wygranymi pojedynkami. Jeśli ktoś będzie naprawdę dobry, odblokuje w końcu wszystkie funkcje i zyska przewagę nad swoimi konkurentami. Do wyboru ma się też wielu dodatkowych wojowników, którzy przewyższają rywali swoimi umiejętnościami.

 

Super Smash Bros. Ultimate można grać samemu, ale istnieje też opcja zagrania z siedmioma swoimi znajomymi. Każdy sam może zdecydować, który tryb gry wybiera. Niektórzy wolą szkolić swoje umiejętności samodzielnie, aby dopiero potem móc sprawdzić się na tle innych rywali. To bardzo dobry pomysł, jednak jeśli ktoś traktuje grę jako dobrą zabawę to powinien zdecydować się na grę ze swoimi przyjaciółmi, która dostarczy im więcej wrażeń. Grafika w grze została znacznie poprawiona, areny wyglądają naprawdę znakomicie, a co za tym idzie graczom chce się grać na różnych poziomach i rozwijać swoje zdolności, aby stawać się coraz lepszymi wojownikami. To pozwala im na osiągnięcie sporej satysfakcji z gry.

 

 

GALERIA

 

 

 

TRAILER

 

 

Super Smash Bros. Ultimate Nintendo Switch

 

Na temat