NewsRecenzja
NewsArtykuł

Kolejny wojownik dołączający do obsady Super Smash Bros. Ultimate zostanie zaprezentowany już jutro!

Kolejny zawodnik z Fighter Pass DLC dla Super Smash Bros….

15 stycznia 2020

Kolejny zawodnik z Fighter Pass DLC dla Super Smash Bros. Ultimate zostanie ujawniony i zaprezentowany 16 stycznia! Dyrektor generalny tej gry –  Masahiro Sakurai zaprezentuje bohatera podczas blisko 35 minutowej transmisji na żywo, która odbędzie się już jutro o godzinie 15:00.

 

 

Będzie to piąta postać DLC, która pojawi się w Smash Bros. Ultimate w ramach  Fighters Pass, oraz szóstą dodana do gry do tej pory (wliczajac w to Piranha Plant, która była oferowana jako darmowy bonus dla pierwszych użytkowników). Poprzednie cztery postacie Fighters Pass to Hero Dragon Quest XI S, Joker z Persona 5, , Banjo i Kazooie oraz Terry Bogard znany z serii Fatal Fury.

 

Jak zwykle społeczność Super Smash Bros. rozpala internet spekulacjami na temat tego, kim może być ten tajemniczy wojownik. Cześć fanów jest przekonana, iż będzie to Goku mając na uwadze jutrzejsza premierę gry Dragon Ball: Kakarot, choć ten tytuł jeszcze nawet nie został potwierdzony w Switchowej edycji. Waluigi ma również sporo zwolenników, którzy z wielka chęcią przyjęli go jako kolejnego bohatera.

Wydaje się całkiem możliwe, że jednak Dante z serii Devil May Cry może być kolejną postacią dołączającą do Smash Bros. Ultimate.W zeszłym tygodniu producent Capcom Matt Walker stwierdził, że wkrótce pojawią się informacje o nadchodzącym porcie Switch w Devil May Cry 3. W szczególności Walker kazał zakreślić datę 16 stycznia jako dzień w którym otrzymamy naprawdę mocna wiadomość. Przypadek ? Nie sadze!

Dante oraz całe Capcom od jakiegoś czasu mocno romansuje z Switchem. Japoński wydawca wprowadził wcześniej dwie pierwsze gry z serii Devil May Cry w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a zapowiedziane DMC 3 jest tylko kwestią czasu by powiększyło bibliotekę gier na Switcha. Capcom już wcześniej wprowadził swojego herosa do Smash Bros. Ultimate za sprawą dołączenia do składu Mega Mana, tak więc coś naprawdę jest na rzeczy.

 

Kimkolwiek będzie piąta postać z Fighters Pass, nie będzie ostatnim przybyszem, który dołączy do walki. We wrześniu ubiegłego roku Nintendo potwierdziło, że w Smash Bros. Ultimate otrzyma jeszcze sporo nowych postaci poprzez rozwijane DLC.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *