Metroid Mod Zleda Breath of the Wild
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Metroid Mod dla Zelda: Breath of the Wild wygląda fenomenalnie. Pozwala grać jako Samus, jeździć jej statkiem bojowym i nie tylko

Masz dość czekania na Metroid Prime 4 oraz Metroid Prime:…

22 czerwca 2020

Masz dość czekania na Metroid Prime 4 oraz Metroid Prime: Trilogy, która „podobno” także jest w fazie produkcji na Nintendo Switch? To na pewno zainteresuje Cie najnowszy mod dla The Legend of Zelda: Breath of the Wild, który pozwala grać jako Samus Aran i przemierzyć Hyrule jako legendarna bohaterka serii Metroid Prime.

 

 

To nie pierwszy mod stworzony dla Zelda: Breath of the Wild, od wydania można już było zastąpić Linka m.in. Luigim. Jednak ten mod „Breath of the Wild Metroid” jest prawdopodobnie najbardziej szczegółowy i kompletny ze wszystkich dotychczas wydanych przez scenę moderską.

 

Kanał MK na YouTube zaprezentował małe dzieło sztuki od Yainskofso z Gamebananna, który przekształca The Legend of Zelda: Breath of the Wild w mod o tematyce Metroid. Modyfikacja składa się z różnych pakietów, w tym efektów dźwiękowych, dodanie oryginalnej ścieżki dźwiękowej z Metroid Prime, szereg strojów Samusa Arana, nowy szybowiec zastępuje , a nawet pełne uzbrojenie. Wrażenie w szczególności robi motocykl Link z DLC, który został całkowicie przekształcony w uroczą, miniaturową wersję śmigłowca Samusa!

 

Mody takie jak ten przypominają nam, jak w tak świetną produkcję jaką jest Zelda: Breath of the Wild można tchnąć nowe życie. Możemy to uznać niejako za przedsmak Metroid Prime 4 oraz Zelda: Breath of the Wild 2, które są w fazie produkcji od dłuższego czasu na Nintendo Switch.

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *