Monster Hunter Stories 2: Wing's of Ruin
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin zmaga się z kilkoma problemami, które Capcom obiecuje naprawić w kolejnej aktualizacji

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, które swoją premierę…

22 lipca 2021

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, które swoją premierę miało dwa tygodnie temu zmaga się z kilkoma problemami, jakie pojawiły się po aktualizacji 1.1.0. Firma potwierdziła ich istnienie i obecnie pracuje nad ich rozwiązaniem.

 

 

Lista błędów jest dosyć długa:

  • U części graczy ma miejsce zatrzymanie się końcowej scenki fabularnej.
  • Kiedy zmienia się żywioł potworków dochodzi również do zmiany koloru ich ciała wyłącznie w terenie. Do błędu tego dochodzi, gdy siła ataku innego żywiołu jest większa od oryginalnego żywiołu potworka. Zwykle można go zauważyć, gdy nasz pupilek jest na niskim poziomie, natomiast wraz z jego rozwojem oraz wzrostem pierwotnej wartości elementu jest już rzadziej spotykany.
  • Gdy gracz chce wejść do gry wieloosobowej często pojawia się komunikat : „Znaleziono uszkodzone dane. Nie możesz zaakceptować tego zadania”. Jednakże pewna część graczy napotyka na ten błąd zarówno podczas gry lokalnej, jak i sieciowej.
  • Poziom 99 naszego bohatera oraz jego potworka może powrócić do poziomu 1, gdy rozstaniemy się z naszym pupilem, a następnie z powrotem dodamy go do drużyny.

Firma pracuje nad poprawkami i obiecuje rozwiązać problemy przy okazji najbliższej aktualizacji. A wy natrafiliście podczas gry na któryś z tych błędów? A może zdarzył się wam jakiś inny? Dajcie znać w komentarzu.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *