NewsRecenzja
NewsArtykuł

Niebieski czy fioletowy? Nintendo Minute swoim video unboxing wyjaśnia zagadkę Nintendo Switch Lite Blue

Na wypadek, gdyby ktoś zapomniał, Nintendo nie tak dawno zapowiedziało…

8 maja 2021

Na wypadek, gdyby ktoś zapomniał, Nintendo nie tak dawno zapowiedziało Nintendo Switch Lite w kolorze niebieskim. Nowy wariant kolorystyczne „mniejszego Switcha” zadebiutował wczoraj na europejskim rynku, a ekipa Nintendo Minute postanowiła nakręcić nowy odcinek, w którym Kit i Krysta rozpakowują i porównują niebieskiego Switch Lite z figurkami Amiibo.

 

 

Nintendo Minute nigdy nie jest minutą! W tym tygodniu mamy unboxing nowego Nintendo Switch Lite w kolorze niebieskim, a także robimy zabawne porównanie kolorów, bo wielu z was mówi, że wygląda jak fiolet. Cóż, raz na zawsze rozwiążemy tę zagadkę! Daj nam znać w komentarzach, jeśli zgadzasz się z naszym „eksperymentem”. Nintendo Switch Lite Blue zadebiutuje 21 maja. Jak zawsze, bardzo dziękuję za oglądanie i do zobaczenia w przyszłym tygodniu!

O samej zawartości opakowania konsoli Nintendo Switch Lite Blue nie ma co za bardzo się rozpisywać. Nie znajdziecie tutaj nic nowego, czy zmienionego w porównaniu do innych wariantów kolorystycznych mniejszej wersji Nintendo Switch. Zabawny duet prowadzących w swoim materiale bardziej skupia się na tym, by określić dokładny kolor konsoli. Dla jednych jest to kolor niebieski, dla drugich znowu fioletowy. Z powyższego unboxing video i śmiesznego porównania wreszcie otrzymacie odpowiedź na zagadkę „Blue” Lite’a.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *