Nintendo Switch 2020
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo „nie ma planów” wprowadzenia nowej konsoli Nintendo Switch w 2020 roku

Podczas dzisiejszego podsumowania wyników finansowych firmy, prezes Nintendo Shuntaro Furukawa…

31 stycznia 2020

Podczas dzisiejszego podsumowania wyników finansowych firmy, prezes Nintendo Shuntaro Furukawa powiedział, że „nie ma planów” wprowadzenia nowego modelu Switch w 2020 roku. Wiadomości te zaprzeczają wcześniejszym doniesieniom, że sprzęt o roboczej nazwie „Switch Pro” ma zostać uruchomiony w tym roku.

 

„Zgodnie z tradycyjną mądrością dotyczącą dedykowanych platform gier wideo, Nintendo Switch powinien wkroczyć w środkową fazę cyklu życia sprzętu. Pamiętaj, że nie planujemy wprowadzenia nowego modelu Nintendo Switch w 2020 roku„. – powiedział Shuntaro Furukawa.

 

 

Ten komentarz pochodzi opublikowanego własnie z podsumowania kwartalnych wyników finansowych Nintendo Nine Months za rok obrotowy kończący się w marcu 2020 r., w którym CEO Nintendo powiedział również: „uważamy, że ważne jest, aby nadal kontynuować atrakcyjność obu systemów Nintendo Switch i rozszerzać stworzona bazą”.

 

Wygląda na to, że Nintendo nie spieszy się z wydajniejszym przełącznikiem Nintendo, ponieważ sprzedaż jego najnowszej konsoli przekroczyła własnie 52 miliony sztuk na całym świecie.

 

W przeciwieństwie do wielu ostatnich plotek, że Nintendo pracowało nad ulepszonym Switchem, aby zmierzyć się z Xbox X i PS5, japoński gigant decyduje się na razie trzymać standardowego Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite. To tyle. Przez długi okres możesz ignorować wszystkie sensacje o „Nintendo Switch Pro”. Do tematu wrócimy ponownie w 2021 roku.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *