Nintendo Switch Mini
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo Switch Mini zostanie wydane w tym roku?! Tak twierdzi portal Nikkei

W ostatnim czasie głośno jest o ulepszonej wersji Nintendo Switch….

1 lutego 2019

W ostatnim czasie głośno jest o ulepszonej wersji Nintendo Switch. Plotka ta została już kilkakrotnie zdementowana przez Nintendo, nawet w osobie prezesa firmy – Shintaro Furukawa. Cały internet twierdzi jednak inaczej, udostępniając kolejne pogłoski o następcy popularnego „Pstryka”.

 

Tym razem info pochodzi od portalu Nikkei, powołując się na sprawdzone źródło, twierdzi że Nintendo planuje wydać mniejszą i tańszą wersję Nintendo Switch. Chociaż Nintendo odmówiło komentarza, Nikkei głosi, że system może pojawić się już w tym roku, taka informacje otrzymali oni od dostawców tego sprzętu. Nintendo Switch Mini, miał by być tańszą alternatywą w stosunku do większego brata, pozbawioną kilku funkcji w celu zredukowaniu kosztów. Rzekomo „nowy Switch” stworzony będzie tylko do grania mobilnego, omijając możliwość podłączenia go do dock’u i czerpanie radości z gry na większym ekranie.

 

W późniejszej części raportu Nikkei pojawiły się informacje o planowanym uruchomieniu nowej usługi Nintendo Switch Online w połowie 2019 r. Ma być ona droższa niż aktualna i działać na zasadzie podobnej do PS Plus czy Xbox Live Gold od konkurencji. W poprzednim wpisie dotyczącym NS Online, prezes Furukawa wspomina o planowanym „rozszerzeniu usługi” co może mieć związek z powyższą plotką.

 

Co myślicie na ten temat? Czy wśród was są osoby które były by zainteresowane mniejsza wersja Nintendo Switch? Czekamy na wasze komentarze na ten temat!

 

 

Zrodlo: Siliconera

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *