Nintendo Switch Online
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo Switch Online – ponad 8 milionów subskrybentów korzysta z tej usługi

Nintendo postanowiło podzielić się informacjami odnośnie ilości użytkowników korzystających z…

1 lutego 2019

Nintendo postanowiło podzielić się informacjami odnośnie ilości użytkowników korzystających z usługi Nintendo Switch Online. Na ten moment z płatny abonament wykupiło ponad 8 milionów użytkowników.

 

Informacje te pochodzą z briefingu na temat polityki zarządzania przedsiębiorstwem, zorganizowanego przez prezesa firmy, Shuntaro Furukawa.

 

We wrześniu ubiegłego roku uruchomiliśmy Nintendo Switch Online, płatną usługę, która rozszerza funkcjonalność online dla Nintendo Switch . Nintendo Switch Online miał dobry start, a liczba abonentów przekracza 8 milionów kont, nie wliczając w to bezpłatnych wersji próbnych. Zgodnie z naszym celem, jakim jest zapewnienie właścicielom Nintendo Switch „Więcej gier, więcej funkcji, więcej zabawy”, pracujemy nad dalszym rozszerzaniem tej usług.

 

Można łatwo policzyć, nawiązując do wczorajszego raportu finansowego, że z usługi Nintendo Switch Online korzysta ponad 25 % posiadaczy Switcha.

Zastanawia nas co Pan Shuntaro miał na myśli mówiąc o rozszerzeniu usługi. Czy będzie to działać na zasadzie usługi PS Plus u konkurencji z Sony, gdzie miesięcznie posiadacze abonamentu otrzymują zestaw kilku tytułów AAA ? Jeśli będziemy wiedzieć coś więcej na ten temat, na pewno damy wam znać!

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *