Nintendo Switch Online Nowe Gry Luty 2020
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nintendo Switch Online otrzyma w lutym 4 nowe gry z NES i SNES

Pierwsza aktualizacja biblioteki NES/SNES w 2020 roku dla użytkowników usługi…

12 lutego 2020

Pierwsza aktualizacja biblioteki NES/SNES w 2020 roku dla użytkowników usługi Nintendo Switch Online została własnie ogłoszona. Nowa partia z czterema retro grami – dwie na NES, dwie na SNES – zostanie dodana do usługi 19 lutego 2020 r.

 

 

Gry NES i SNES dla Nintendo Switch Online dla Europy obejmują cztery różne gatunki. Biblioteka gier z NES zostanie powiększona tym miesiącu o grę wyścigową Eliminator Boat Duel z 1991 roku oraz grę akcji Shadow of the Ninja z 1990 roku. Z kolei biblioteka SNES dostanie w lutym strzelaninę Pop’n TwinBee z 1993 roku, i Smash Tennis z 1993 roku.

 

Aktywni subskrybenci usługi Switch Online w Japonii otrzymają trochę zmieniony zestaw gier. Pop’n TwinBee, Sunsoft Atlantis no Naz, Breath of Fire II,  oraz God Slayer to retro tytuły z NES/SNES, które trafia na tamtejszy rynek.

 

Nintendo poinformowało także, że wszystkie cztery produkcje obsługują multiplayer online, który jest dostępny tylko dla subskrybentów abonamentów Nintendo Switch Online. Wraz z własnie zapowiedzianymi grami w bibliotece będą już 52 gry NES i 26 tytułów SNES, w sumie 78 retro produkcji czekających do ogrania!

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *