Animal Crossing New Horizons Nintendo Direct
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo zapowiedziało Animal Crossing New Horizons Direct! Prezentacja już w najbliższy czwartek

Po wielu tygodniach oczekiwań wreszcie otrzymaliśmy datę premiery kolejnego Nintendo…

18 lutego 2020

Po wielu tygodniach oczekiwań wreszcie otrzymaliśmy datę premiery kolejnego Nintendo Direct. Prezentacja Animal Crossing New Horizons Direct zostanie wyemitowana w czwartek, 20 lutego o godzinie 15:00. Najnowszy stream na żywo skupiający się całkowicie na nadchodzącej kolejnej części serii Animal Crossing ma potrwać około 25 minut.

 

 

Jak twierdzi Nintendo, najnowszy Direct będzie zawierać „dogłębne spojrzenie na Nook Inc. Deserted Island Getaway Package”. Prezentacja będzie transmitowana jak zawsze na stronie internetowej Nintendo, Twitchu i kanałach YouTube.

 

Nintendo odkąd zapowiedziało Animal Crossing: New Horizons podczas E3 2018 nie było zbyt szczodre do ujawniania kolejnych informacji w temacie tej „przesłodkiej” produkcji. Dzięki zaplanowanej na czwartek prezentacji powinniśmy otrzymać sporo nowych ogłoszeń i nowinek na temat nadchodzącej wielkimi krokami grze.

 

Animal Crossing: New Horizons pojawi się na Nintendo Switch 20 marca, na którą można już składać pre-ordery. Nintendo wydaje także specjalną edycję Nintendo Switch inspirowaną Animal Crossing na tydzień przed premierą gry, czyli 13 marca. Wersja ta nie pojawiła się jeszcze w ofercie żadnego polskiego sklepu.

 

Właśnie zaprezentowany Direct to chyba nie ta prezentacja na którą czeka miliony fanów konsoli Nintendo Switch…

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *