Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nowe indyki zmierzają na Nintendo Switch. Podsumowanie prezentacji Indie World 14.11.2023

Dzisiejsza prezentacja Indie World na Nintendo Switch dostarczyła wielu nowych…

14 listopada 2023

Dzisiejsza prezentacja Indie World na Nintendo Switch dostarczyła wielu nowych informacji i zapowiedzi gier niezależnych. Poniżej przedstawiam wszystkie tytuły, które zostały zapowiedziane podczas tej prezentacji:

 

Outer Wilds — Gra eksploracyjna z pętlą czasową, której premiera na Nintendo Switch odbędzie się 7 grudnia. Wersja na Switch zawiera również dodatek Echoes of the Eye. Więcej na ten temat TUTAJ.

 

Shantae Advance Risky Revolution — Po 20 latach oczekiwania, kontynuacja klasycznej platformówki z Game Boy Color, Shantae, wkrótce trafi na Nintendo Switch. Gracze będą mogli bawić się jako bohaterka half-genie, eksplorować warstwowo zbudowane poziomy i korzystać z nowego trybu gry wieloosobowej dla czterech graczy.

 

Blade Chimera — Gra akcji ze stylowym pikselowym stylem graficznym. Gracze będą walczyć przeciwko potężnym bestiom i eksplorować tajemniczy świat Blade Chimera. Data premiery nie została jeszcze ujawniona.

 

Core Keeper — Gra przygodowa o wydobywaniu surowców, która pozwala aż ośmiu graczom na eksplorację generowanych proceduralnie biomów, uprawę roślin, budowę baz i walkę z potworami w trybie wieloosobowym online.

 

On Your Tail – Symulator życia w formie narracyjnej, w którym gracze udają się na wakacje do Borgo Marina, gdzie przyjdzie nam odkryć kim jest zamaskowana postać. Gracze będą również mogli odpocząć na plaży, odwiedzić salon gier, łowić ryby i spędzać czas z przyjaciółmi.

Howl — Eksploracyjna gra taktyczna, w której gracze będą odkrywać mroczne tajemnice mitycznego lasu. Howl ma zadebiutować na Nintendo Switch w 2024 roku.

Backpack Hero – Deck-building roguelike dungeon crawler, w którym gracze będą musieli mądrze organizować swoje przedmioty w plecaku, aby przetrwać turowe bitwy. Gra jest już dostępna na Steamie, a dzisiaj zostanie wydana na Nintendo Switch.

 

A Highland Song – Gra platformowa 2D, która przenosi graczy do malowniczego szkockiego krajobrazu. Śledź historię i pomóż głównemu bohaterowi odnaleźć jej zaginioną rodzinę. Gra ukaże się na Switchu już 5 grudnia.

Moonstone Island – Moonstone Island to symulator życia, w którym zbiera się stworzenia, osadzony w otwartym świecie ze 100 wyspami do odkrycia. Zawieraj przyjaźnie, warz mikstury, zbieraj duchy i sprawdzaj swoje siły w spotkaniach opartych na kartach, aby ukończyć szkolenie alchemiczne.

 

Death Trick Double Blind – Interaktywna powieść wizualna, w której gracze będą odkrywać mroczne sekrety miasteczka i próbować uniknąć śmierci. Data premiery nie została jeszcze ujawniona. Gra otrzymała jednak wersję demo, którą można sprawdzić już dzisiaj.

 

The Star Named EOS — Rób zdjęcia i cofaj się w czasie, aby przeżyć chwile zapisane w aparacie. Rozwiązuj różnorodne zagadki, aby pomóc młodemu fotografowi odkryć prawdę o zniknięciu jego matki i odkryć na nowo piękno, jakie można odnaleźć w świecie.

 

Inne zaprezentowane tytuły podczas dzisiejszej prezentacji „Świat Indyków” to Planet of Lana, Enjoy the Diner, The Gecko Gods, Passpartout 2 The Lost Artist, Braid Anniversary Edition, Urban Myth Dissolution Center i Heavenly Bodies.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *