Xenoblade Chronicles Definitive Edition Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nowy epilog Xenoblade Chronicles rozgrywa się rok po wydarzeniach z oryginału i dostępny będzie od początku rozgrywki

Jak wiemy od ostatniego Nintendo Direct Mini, Xenoblade Chronicles Definitive…

15 kwietnia 2020

Jak wiemy od ostatniego Nintendo Direct Mini, Xenoblade Chronicles Definitive Edition na Nintendo Switch będzie oferować zupełnie nową zawartość, nie dostępną w podstawce. Jedną z głównych atrakcji Xenoblade Chronicles: Definitive Edition jest zupełnie nowy epilog zatytułowany „Future Connected”.

 

Nintendo of Europe właśnie ogłosiło, że fabuła Future Connected rozgrywać się będzie rok po wydarzeniach z oryginalnej gry i dostępny będzie od samego początku rozgrywki.

 

 

Jednym z atutów gry jest właśnie epilog Future Connected, w który można grać od razu po zakupie gry, wybierając go z menu startowego. Jest to świetna opcja dla tych, którzy już grali w oryginalną grę, ale chcą uzyskać dostęp do nowej treści opowieści bez konieczności jej ponownego przechodzenia. Zupełnie nowa przygoda Shulka i Melii rozgrywająca się po zakończeniu gry, będzie wspaniałym uzupełnieniem historii przedstawionej w podstawce, na której przejście trzeba przeznaczyć około 60-80 godzin.

 

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition to poprawiona edycja znanego JRPG od studia Monolith Soft, będzie się pochwalić unowocześnioną grafiką, zremasterowaną ścieżką dźwiękową i wspomnianym nowym epilogiem, który być może utoruje drogę do nowego rozdziału w tej serii. Definitywna edycja zostanie wydana 29 maja 2020 wyłącznie na Nintendo Switch.

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *