NewsRecenzja
NewsArtykuł

Octopath Traveler II jest już prawie ukończony, jak informuje Square Enix

Chociaż plotki o kontynuacji Octopath Traveler pojawiały się już od…

22 września 2022

Chociaż plotki o kontynuacji Octopath Traveler pojawiały się już od dłuższego czasu, to jednak dopiero podczas wrześniowego Nintendo Direct oficjalnie potwierdziła jej istnienie i datę premiery na 24 lutego 2023 roku. Już kilka dni po tej zapowiedzi mogliśmy obejrzeć dwudziestominutowy zapis rozgrywki. Mimo, że do pojawienia się tytułu w sklepach pozostało jeszcze 5 miesięcy, to firma poinformowała, produkcja została już ukończona w 90% i twórcy są już na „ostatniej prostej”.

 

Jednocześnie firma zachęca fanów, aby wykazali się jeszcze szczyptą cierpliwości, zanim otrzymają kolejne informacje na temat nadchodzącego jRPG.

 

Cieszymy się, że możemy w końcu ogłosić wszystkim, że rozwój Octopath Traveler II jest ukończony w 90%. Jesteśmy obecnie na ostatnim etapie, więc prosimy o poczekanie jeszcze trochę. Miej oko na dalsze informacje, które pojawią się w późniejszym terminie.

 

Wszystko wskazuje więc na to, że nie pojawią się żadne opóźnienia w premierze. Mamy również nadzieję, że tytuł okaże się przynajmniej tak dobry jak poprzednik.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *