Burnout Paradise Remastered Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Oficjalna strona Burnout Paradise sugeruje czerwcową premierę na Nintendo Switch

Podczas ostatniego Nintendo Direct Mini jedną z najciekawszych zapowiedzi był…

10 kwietnia 2020

Podczas ostatniego Nintendo Direct Mini jedną z najciekawszych zapowiedzi był niewątpliwie Burnout Paradise Remastered. Podczas transmisji ten wyścigowy tytuł od EA i Criterion Games otrzymał okno premiery 2020. Jednak oficjalna strona internetowa gry sugeruje, że Burnout wjedzie na Nintendo Switch w czerwcu (dzięki Jan Nowak!).

 

Burnout Paradise Nintendo Switch June

 

Strona internetowa EA dla gry Burnout Paradise Remastered na Nintendo Switch zawiera akapit informujący o planowanej premierze w „2020 czerwca”. Samo sformułowanie „czerwca” trochę tu fonetycznie tu nie odpowiada, powinno być jednak czerwiec. Idąc dalej, linijkę niżej przy dacie premiery widnieje wyłącznie „2020„.  Szukając dalej, strona EA posiada funkcję zmiany języka, i w żadnej innej wersji językowej nie ma żadnej wzmianki o czerwcowej premierze. Wyłącznie polska witryna zawiera informacje o czerwcowej premierze, dziwne…

 

Być może jest to błąd, a wyraz „czerwca” znalazł się tam przypadkowo przez nieumyślność copywritera . Z drugiej strony, może jednak omyłkowo zawarta została poprawna informacja, która w najbliższym czasie zostanie potwierdzona przez EA, Criterion Games i Stellar Entertainment odpowiedzialne za port Burnout Paradise na Nintendo Switch. We will see.

 

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *