Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Ogromne zainteresowanie Zelda: Skyward Sword HD. Gra znajduje się na liście bestsellerów i jest wyprzedana w serwisie Amazon

W zeszłym tygodniu, podczas prezentacji Nintendo Direct otrzymaliśmy naprawdę wiele…

21 lutego 2021

W zeszłym tygodniu, podczas prezentacji Nintendo Direct otrzymaliśmy naprawdę wiele ogłoszeń nowych gier zmierzających na Nintendo Switch. Jedną z głośniejszych prezentacji możemy na pewno uznać The Legend of Zelda: Skyward Sword HD, które będzie miało swoją premierę w lipcu. Remaster gry, która pierwotnie ukazała się na Wii w 2011 roku aktualnie znajduje się na pierwszym miejscu bestsellerów serwisu Amazon. Świadczy to o tym, że gracze naprawdę kochają serię The Legend of Zelda!

 

Jest to naprawdę ogromne osiągnięcie, co by nie patrzeć tylko odświeżonej wersji Zelda: Skyward Sword. Decyzja Nintendo o sprzedawaniu remasteru jednej gry (wszyscy liczyli na kolekcję „Zelda: All Start”) w pełnej kwocie (60 euro/60$/ ok. 249 zł) spotkała się z ogromnym oburzeniem ze strony fanów. Nie przełożyło się to jednak na zainteresowanie Skyward Sword HD. Tytuł ten jest aktualnie wyprzedany na amerykańskim Amazon, co pokazuje, że cokolwiek związane z jakąkolwiek kultową serią Nintendo zostaje wypuszczone na Switcha osiąga niebywałą sprzedaż.

 

Nie tylko amerykanie pokochali The Legend of Zelda: Skyward Sword HD. W Wielkiej Brytanii ponowne wydanie Skyward Sword na Nintendo Switch znajduje się aktualnie na piątym miejscu wśród wszystkich produktów sprzedawanych w tym sklepie. Mówimy tu o przedpremierowych zamówieniach gry, która na rynku ukaże się 16 lipca. Niebywałe.

 

Odnoszę wrażenie, że cokolwiek Nintendo nie zdecyduje się wypuścić na Nintendo Switch pokrywa się złotem. Dlatego też Big N nie połączyło wydania Skyward Sword, z Wind Waker i Twilight Princess, tylko zdecydowało się „na sprawdzenie” wypuścić pierwszą z tych gier w oddzielnym wydaniu. I wygląda na to, że naprawdę dobrze na tym wyjdą. Według raportów zarówno Zelda: Wind Waker, jak i Twilight Princess ukażą się również w tym roku, i jeśli zainteresowanie pojedynczym wydaniem Skyward Sword nie spadnie, to kolejne tytuły ponownie mogą zostać wprowadzone na Switcha jako osobne wydania.

 

A czy Ty, drogi czytelniku złożyłeś już swoje zamówienie przedpremierowe na The Legend of Zelda: Skyward Sword HD?

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *