Wiedzmin 3 Nintendo Switch polski pakiet jezykowy
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Pakiet językowy dla Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch dostępny do pobrania

Jeśli zdecydowałeś się na zakup Wiedźmina 3: Dziki Gon z…

28 lutego 2020

Jeśli zdecydowałeś się na zakup Wiedźmina 3: Dziki Gon z zagranicznego Nintendo Switch eShop „bo na promce wyszło 3,44 zł taniej” lub po prostu mieszkasz poza granicami Polski i chciałeś cieszyć się mobilną wersję naszej dumy narodowej mogłeś niemiło się zaskoczyć. Tytuł nie wspierał rodzimego języka… aż do teraz!

 

Polski pakiet językowy zawierający napisy jak i dubbing trafił do eShopu i jest dostępny do pobrania, a całość wymaga 2,1 GB wolnego miejsca pamieć twojej konsoli i oczywiście jest bezpłatny. CD Projekt RED w tym przypadku zdecydował się na dodanie DLC dla pełnej polonizacji Wiedźmina 3, o która od dłuższego czasu domagali się fani posiadający zagraniczną edycje.

 

Witcher 3 Polish Pack DLC

 

Pakiet językowy Wiedźmin 3: Dziki Gon umożliwia dodatkowe wsparcie językowe gry. Pobieranie zawiera napisy i dubbing. – notka widniejąca przy „Polish Pack DLC”

 

Language Pack dla Wiedźmin 3: Dziki Gon aktualnie dostępny jest w regionie azjatyckim oraz australijskim, ale przewiduje się, ze do końca dzisiejszego dnia będzie dostępny także dla całej reszty świata, wliczając w to Europe.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *