DOOM 64 Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Port Doom 64 na Nintendo Switch w naprawdę atrakcyjnej cenie

Najnowsze dziecko Bethesdy i iD Software; Doom Eternal trafi na…

21 lutego 2020

Najnowsze dziecko Bethesdy i iD Software; Doom Eternal trafi na konkurencyjne platformy już 20 marca. W dalszym ciągu premiera Doom Eternal na Nintendo Switch jest jedna wielka niewiadoma, choć jak wynika z niedawno opublikowanego wywiadu Marty Strattonem, Switchowa premiera ma nie być sporo opóźniona w stosunku do wydawnictwa na PS4, Xbox One oraz PC.

 

Jeśli nie możesz doczekać się powrotu do piekła, warto dla poprawy humoru sprawdzić port Doom 64, który także 20 marca, w dzień premiery Eternal’a „wszędzie, prócz Nintendo Switch” będzie dostępny do pobrania z eShopu. Po zaktualizowaniu sklepu online w Ameryce otrzymaliśmy wreszcie kwotę, która trzeba będzie zapłacić za tytuł pierwotnie wydany na N64 – 4,99 USD.

 

Piec dolarów, czyli w przeliczeniu jakieś 20 złotych (cały czas czekamy na potwierdzenie polskiej ceny) za tak świetny tytuł z Nintendo 64 to naprawdę dobra okazja by ponownie stawić czoło hordzie demonów lub gdy nie miałeś wcześniej okazji, przetestować tę retro strzelaninę. Cena robi jeszcze większe wrażenie, gdy weźmiemy pod uwagę nie tak dawno wydane Turok i Turok 2: Seeds of Evil, które również był portami z N64 i kosztowały bagatela 70,40 zł za sztukę!

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *