NewsRecenzja
NewsArtykuł

Power Rangers: Battle for the Grid z trybem fabularnym i nowymi postaciami!

Power Rangers: Battle for the Grid od premiery zmaga się…

5 maja 2019

Power Rangers: Battle for the Grid od premiery zmaga się z brakiem zawartości, dlatego być może ucieszy kogoś fakt, że ostatnia aktualizacja dodała Tryb Fabularny, trzy nowe postacie oraz cztery nowe areny. Oczywiście wszystko jest dostępne za darmo.

 

Za fabułę odpowiada Kyle Higgins znany głównie ze stworzenia takich komiksów jak: Mighty Morphin Power Rangers: Shattered Grid, Nightwing, Batman: Gates of Gotham. Fabuła opowiadana będzie przez komiksowe wstawi, które zostały narysowane przez Dana Mora. Historia będzie opierała się na znanym komiksie Shattered Grid. W wielkim skrócie, Lord Drakkon – alternatywna wersja Tommiego Oliviera – wybiera się w podróż przez czas i przestrzeń, by zniszczyć wszystkich Power Rangersów.

 

nWay udało się nawet ściągnąć oryginalnych aktorów, którzy ponownie wcielą się w swoje kultowe role. Usłyszymy przede wszystkim Jasona David Franka(w roli Tommiego Olivera), Austina St. Johna (w roli Jasona Lee Scotta), Davida J. Fieldinga(w roli Zordona) oraz Meghan “Strawburry17” Camarena (w roli Kimberly).

 

Dzięki tej aktualizacji zagramy na czterech nowych mapach, dwie z nich będą ekskluzywne dla trybu fabularnego.

  • Corinth
  • Planet Earth: Cenozoic Era
  • Command Center (Malfunctioning)
  • Lord Drakkon’s Throne Room (Flashback)

 

Aktualizacja wprowadzi również wcześniej ujawnione postacie:

  • Udonna,
  • Dragon Ranger Trini,
  • Cenozoic Blue Ranger – jest to pierwszy niebieski ranger w grze oraz pierwsza postać z filmu kinowego, który miał premierę w 2017 roku.

 

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *