Saints Row_ The Third okładka

Saints Row: The Third

Rating: 8.0/10. From 1 vote.
Please wait...

Gatunek: Akcja

Data premiery: 10.05.2019

Wydawca: Deep Silver

Liczba graczy: 1-2

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 18

Nasza ocena


Saints Row_ The Third okładka

Saints Row: The Third

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: Akcja

Data premiery: 10.05.2019

Wydawca: Deep Silver

Liczba graczy: 1-2

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 18

Ocena użytkowników:
Rating: 8.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Ocena redakcji:


Saints Row to jeden z tych tytułów, które stanowić mogą dla graczy idealną alternatywę dla GTA. W jego przypadku jednak obok podobnej mechaniki gry wprowadzono również specyficzne poczucie humoru, które stało się wręcz znakiem rozpoznawalnym tej marki. Saints Row: The Third to trzecia odsłona tej serii, która ukazała się na X360, PS3 oraz PC w 2011 roku. Od 10 maja 2019 mogą w nią zagrać również użytkownicy konsoli Nintendo Switch.

 

Zostań członkiem gangu!

 

Istotą tej produkcji jest wcielanie się w wybranych członków gangu Świętych. Ponownie można się tutaj wcielić w Johhnyego Gate’a, Shaundiego czy też inne postaci, które obecne były w poprzednich dwóch odsłonach. Tym razem Saints obok walki z innymi lokalnymi gangami, muszą stawić czoła Jutrzence – międzynarodowemu syndykatowi, który chce osiągnąć dominację w mieście. Ponadto na miejscu zjawia się specjalna jednostka rządowa do walki z gangsterami. Z pewnością walka o wpływy będzie wyjątkowo zażarta.

 

Mnogość misji i broni

 

Saints Row: The Third to przykład znakomitego sandboksowego świata. Obok głównych obszarów, które związane są z podstawowym trybem fabularnym, gracze mogą eksplorować także wiele innych zakątków Steelport. Czekają tu na nich czasem wręcz zabawne misje: możemy rzucać się pod koła samochodów w celu wymuszania odszkodowania czy też jechać przez miasto z tygrysem na przednim siedzeniu. Za każdą wykonaną misję czy też odjechane akcje postać zyskuje szacunek na ulicy, co wpływa na dostęp do kolejnych poziomów. Z kolei za otrzymaną gotówkę możemy kupować nowe ciuchy, bronie, samochody czy też ich ulepszenia. Istnieje nawet opcja zakupu czołgu – kto nie marzył kiedyś o własnym tanku?!

 

W Saints Row: The Third możemy zagrać w trybie singleplayer jak i w kooperacji z drugim graczem. Twórcy wprowadzili także ciekawy tryb hordy, w którym to mierzymy się z nadciągającymi grupami przeciwników. Gra ta z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom ciętego, czasem wręcz absurdalnego humoru. To rozgrywka na co najmniej kilkanaście godzin!

 

TRAILER

 

 

Saints Row: The Third Nintendo Switch

 

 

Na temat