New Astral Chain Trailer
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Slasher Astral Chain od Platinum Games wygląda obłędnie. Premiera 30 sierpnia

Podczas dzisiejszej Nintendo E3 2019 Direct studio Platinum Games wydało…

11 czerwca 2019

Podczas dzisiejszej Nintendo E3 2019 Direct studio Platinum Games wydało nowy zwiastun swojej nadchodzącej gry akcji Astral Chain. Zacznijmy od kluczowego faktu, Astral Chain wjedzie na Nintendo Switch 30 sierpnia.

 

Astral Chain jest trzecioosobowym beat-upem z odrobiną kooperacyjnej wariacji dla jednego gracza. W grze wcielisz się w członka specjalnej policyjnej grupy, który połączony z „czującym uzbrojeniem” Legions tworzą wzajemnie wspierający się team. Możesz sprawić, że twoje postacie zaatakują ten sam cel jednocześnie lub rozłączą się i zaatakują osobnych wrogów. Bez względu na to, jak walczysz, będziesz miał dostęp do oszałamiającej różnorodności ataków, a lista combo będzie się powiększać tylko wtedy, gdy połączysz się z nową chimerą. Na chwilę obecną nie wiadomo ile Legionów będzie dostępnych do „połączenia”.

 

Produkcja, za którą odpowiadają Takahisa Taura odpowiedzialny za Nier: Automata oraz Hideki Kamiya twórca Bayonetta trafi na pułki sklepowe już 30 sierpnia. Na zachętę zostawiamy wam dzisiejszy trailer prezentujący Astral Chain w akcji:

 

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *