Astral Chain

Rating: 8.5/10. From 2 votes.
Please wait...

Gatunek: Akcja

Data premiery: 30.08.2019

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1-2

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 12

9

Nasza ocena


Astral Chain okladka

Gatunek: Akcja

Data premiery: 30.08.2019

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1-2

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 12

Ocena użytkowników:
Rating: 8.5/10. From 2 votes.
Please wait...
Ocena redakcji:

9


Astral Chain to gra, w której bohaterami jest dwójka policjantów, mających za zadanie bronić cyberpunkowego miasta. W tym mieście zdarzyły się pewne nieprzewidziane okoliczności, które sprawiły, że miasto nie jest już tak spokojne jak kiedyś. Zostało zaatakowane przez hordę potworów. Nikt nie wie, czemu potwory za cel obrały sobie ten właśnie region, ale policjanci postarają się rozwikłać tę trudną zagadkę. W rozgrywce można brać udział samotnie, ale też załadować kampanię w której będą brały udział dwie osoby, tak aby móc sobie nawzajem pomagać w krytycznych momentach. Dzięki temu będzie się miało dużo większe szanse na wygraną z potworami, które są przecież potężne i zwykłych ludzi mogą zmieść w pył.

 

Miejscem akcji gry Astral Chain jest miasto o nazwie Arka, jest to miasto futurystyczne, dlatego gracze mogą niejako zapoznać się jaką wizję przyszłości przedstawiają producenci. Mieszkańcy miasteczka wiodą sielskie życie, jednak w pewnym momencie zostały otwarte wrota do innego wymiaru, przez co potwory przedostały się na dobrą stronę mocy i chcą nią zawładnąć. Przeciwstawić ma się temu jednostka policyjna o nazwie Neuron. Do tej jednostki zaprzysiężeni zostają brat oraz siostra, którzy chcą zrobić wszystko, aby potwory nie zawładnęły Ziemią. Nie mają jednak specjalnych umiejętności, dlatego muszą je nabyć w nowym miejscu, aby dowiedzieć się, jakie są ich słabe punkty i na co zwracać szczególną uwagę podczas starć z nimi. W grze nie brakuje specjalnie stworzonych misji bojowych, na które policjanci mogą się udawać. Oczywiście jak to przy każdej tego typu misji należy się mieć na baczności, aby mieć pewność, że nie straci się życia. Potwory potrafią zaskakiwać i atakować wtedy, kiedy nikt się tego nie spodziewa.

 

Policjanci nie są jednak sami w takich walkach, ponieważ za każdym razem mogą skorzystać z pomocy mechanicznych robotów. Taka pomoc jest nieoceniona w rozgrywce, ponieważ roboty mają unikalne umiejętności, dzięki którym potwory nie są już tak silne, jak w przypadku stawania z nimi do walki sam na sam. Policjanci muszą jednak nawiązać udaną współpracę ze swoimi mechanicznymi przyjaciółmi, aby losy Ziemi potoczyły się po ich myśli. Potwory dążą cały czas do tego, aby zniszczyć miejsce, w którym się znaleźli, jednak jednostka Neuron jest tak wyszkolona, że może je pokonać. Kluczowa jest w tym wszystkim współpraca, ponieważ jeśli ktoś w misjach bojowych będzie brał udział sam i potwory go zaskoczą, wtedy też poniesie się śmierć na miejscu. W Astral Chain warto też zdobywać nowe asortymenty do swojego ekwipunku, aby móc rozwijać swoją postać.

 

GALERIA

 

 

 

TRAILER

 

 

Astral Chain

 

 

 

Na temat