Steven Universe Nintendo Switch

Steven Universe: Save the Light

Rating: 6.0/10. From 1 vote.
Please wait...

Gatunek: RPG, Akcja, Przygodowa

Data premiery: 30.10.2018

Wydawca: Cartoon Network

Liczba graczy: 1

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 7

Nasza ocena


Steven Universe Nintendo Switch

Steven Universe: Save the Light

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: RPG, Akcja, Przygodowa

Data premiery: 30.10.2018

Wydawca: Cartoon Network

Liczba graczy: 1

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 7

Ocena użytkowników:
Rating: 6.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Ocena redakcji:


Steven Universe: Save the Light to dzieło Grumpface Studios, które swą premierę na Nintendo Switch miało 30 października 2018 roku. Jest to tytuł, który stanowi bardzo ciekawe połączenie klasycznego RPG z rozwiązywaniem zagadek czy też eksplorowaniem świata przedstawionego.

 

Ocalić Beach City

 

Gra ta osadzona jest w uniwersum serialu Cartoon Network, a przy tym stanowi sequel produkcji Attack on Light. Twórcy postanowili jednak poprowadzić zupełnie nową historię, dlatego też znajomość animacji nie jest konieczna do dobrej zabawy. Wcielamy się tutaj w Stevena, który jest jednym z mieszkańców Beach City. Pewnego dnia do miasta przybywa tajemnicza wojowniczka, która kradnie niezwykle potężną broń. Z jej pomocą chce zniszczyć magię oraz zawładnąć całym światem. Steven wraz z towarzyszami rusza zatem w pogoń za wojowniczką, a stawką pojedynku będą losy świata jak i ocalenie tytułowego światła.

 

Zróżnicowana rozgrywka

 

Sporą zaletą Steven Universe: Save the Light jest z pewnością zróżnicowana rozgrywka. Naszym nadrzędnym zadaniem będzie eksploracja poszczególnych map, walka z sługami antagonisty. Jednocześnie możemy wchodzić w interakcję z innymi postaciami tego świata, wykonywać poboczne zadania. Same pojedynki z przeciwnikami odbywają się w systemie turowym, na specjalnych planszach. Możemy wybrać maksymalnie 4 z 8 członków drużyny i pokierować nimi wedle umiejętności, określonej strategii. Niewątpliwie sporą zaletą tej produkcji jest warstwa wizualna, gdzie postaci i świat przedstawiony dzięki rysunkowej grafice wyglądają niczym prosto z ekranu telewizora.

 

TRAILER

 

 

 

Na temat