NewsRecenzja
NewsArtykuł

Super Mario Maker 2 trzeci tydzień rządzi w Wielkiej Brytanii

Super Mario Maker 2 nadal okupuje pierwsze miejsce na brytyjskich…

16 lipca 2019

Super Mario Maker 2 nadal okupuje pierwsze miejsce na brytyjskich listach przebojów, odpierając agresywne próby Crash Team Racing Nitro-Fueled od Activision.

 

Pomimo tygodniowego spadku o 38% względem poprzedniego tygodnia, SSM 2 cały czas utrzymuje swoja pozycje. Cały czas po pietach tej ekskluzywnej pozycji Nintendo depcze wyścigowy Crash Bandicoot notujący również spadek o 31%. Produkcja Activision tylko w premierowym tygodniu znalazła się na pierwszym miejscu rankingu i od premiery Super Mario Maker 2 musi zadowolić się „tylko” drugą pozycją.

 

Jedyną nowością w tym zestawieniu jest Dragon Quest Buliders 2 debiutujący na miejscu piątym. Gra została wydana na PS4 i Nintendo Switch i o wiele lepiej sprzedała się na „pstryku”, stanowiąc 67% ogólnej sprzedaży.

 

Standardowo, jak co tydzień w zestawieniu znalazły się Mario Kart 8 Deluxe oraz Super Smash Bros. Ultimate notując odpowiednio 4 oraz 8 miejsce. Brytyjczycy cały czas doceniają te dwie produkcje dostępne tylko Nintendo Switch!

 

 

Poprzedni tydzień Ten tydzień Tytuł
1 1 Super Mario Maker 2
2 2 Crash Team Racing Nitro-Fueled
3 3 F1 2019
4 4 Mario Kart 8 Deluxe
Nowość Dragon Quest Builders 2
6 6 Grand Theft Auto V
10 7 Mortal Kombat 11
5 8 Super Smash Bros. Ultimate
8 9 Red Dead Redemption 2
11 10 FIFA 19

 

W zeszłym tygodniu sprzedano zaledwie 148 108 gier w pudełkach, a wystarczyło sprzedać 2500 kopii, aby dostać się do pierwszej dziesiątki listy sprzedażowej w Wielkiej Brytanii.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *