Super-Mario-Maker-2-Nintendo-Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Super Mario Maker 2 wreszcie otrzymało aktualizację pozwalającą grać online ze znajomymi!

Dobrze pamiętam wszystkie głosy niezadowolenia, gdy Nintendo ogłosiło brak wsparcia…

2 października 2019

Dobrze pamiętam wszystkie głosy niezadowolenia, gdy Nintendo ogłosiło brak wsparcia online multiplayer dla Super Mario Maker 2. Na szczęście w tym przypadku Ninny wysłuchało swoich fanów i ogłosiło podczas targów E3, że kreator poziomów z Mario w roli głównej otrzyma jednak upragniony tryb online dzięki stosownej aktualizacji.

 

Kilka miesięcy po wydaniu Super Mario Maker 2 na Nintendo Switch, Nintendo dodało wreszcie możliwość gry online ze znajomymi w aktualizacji o numerze 1.1.0. Nowa łatka dodaje także kilka innych nowych funkcji i poprawek.

 

Od teraz możesz przeszukiwać swoją listę znajomych w celu odnalezienia dostępnej osoby, z którą możesz grać w trybie kooperacji lub w trybie versus, zarówno dla rozgrywki online, jak i lokalnie. Otrzymujemy również możliwość wyboru torów przesłanych do Course World, a także torów zapisanych w Coursebot.

 

 

Oprócz wprowadzenia nowych, istotnych funkcji gry wieloosobowej aktualizacja dodaje także obsługę czatu głosowego w aplikacji mobilnej Nintendo Switch Online, czy obsługę ekranu dotykowego i przycisków podczas tworzenia plansz w trybie handheld. Łatka o numerze 1.1.0 dla Super Mario Maker 2 dodaje również możliwość korzystania z Joy-Cons w pozycji poziomej.

 

Wszystkie zmiany wprowadzone w aktualizacji możesz sprawdzić tutaj lub po prostu pobrać aktualizację i sprawdzić samemu wszystkie nowości przygotowane przez Nintendo.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *