Nintendo Switch Online aktualizacja lipiec 2021
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Trzy nowe gry ze SNES trafią do biblioteki Nintendo Switch Online 28 lipca

Nintendo ogłosiło, że subskrybenci usługi Nintendo Switch Online otrzymają jeszcze…

21 lipca 2021

Nintendo ogłosiło, że subskrybenci usługi Nintendo Switch Online otrzymają jeszcze w tym miesiącu trzy nowe gry za pośrednictwem aplikacji SNES. Tym razem aktualizacja nie dotyczy nowych gier pochodzących oryginalnie ze NES’a.

 

Nintendo doda do biblioteki trzy nowe tytuły z konsoli SNES – Claymates, Jelly Boy i Bombuzal. Kolejna dostawa retro gier będzie dostępna do pobrania od 28 lipca.

 

Claymates to platformówka stworzona przez zespół odpowiedzialny za bijatykę ClayFighter. Gracze mogą przekształcić się w różne gliniane stworzenia, które muszą stawić czoła różnym niebezpieczeństwom.

Jelly Boy to również platformówka, która dotychczas została wydana tylko w Europie. Bohaterem tej produkcji jest galaretka, a głównym zadaniem gracza jest ucieczka z fabryki cukierków. Produkcja potrafi zaskoczyć dosyć trudnymi łamigłówkami oraz potyczkami z przeciwnikami.

Bombuzal to tytuł znany wcześniej pod nazwą Ka-Blooey. To gra logiczna, w której gracze muszą zdetonować wszystkie bomby na wyspie, nie ginąc przy tym. Gra wymaga sporego refleksu i szybkości podejmowania decyzji, ponieważ na ukończenie każdego poziomu otrzymujesz z góry określoną ilość czasu.

 

Zwiastun prezentujący trzy nowe gry, które trafią już w przyszłym tygodniu do usługi Nintendo Switch Online możesz sprawdzić poniżej:

 

 

Jak co aktualizację usługi online, mieszkańcy Japonii otrzymują inny zestaw gier NES/SNES. Najbliższy update oprócz Clymates, Nintendo Japan doda na tamten rynek także Shin Megami Tensei If… oraz Dead Dance (Tuff E Nuff).

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *