Nintendo Switch Online
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Usługa Nintendo Switch Online ma 26 milionów subskrybentów

Ponad 26 milionów posiadaczy Nintendo Switch jest członkami usługi Nintendo…

17 września 2020

Ponad 26 milionów posiadaczy Nintendo Switch jest członkami usługi Nintendo Switch Online, która umożliwia grę online, dostęp do katalogu gier NES / SNES oraz trzymanie zapisów gry w chmurze. Oznacza to wzrost o 11 milionów więcej aktywnych subskrypcji od początku tego roku!

 

Informacja została ujawniona w raporcie z dorocznej konferencji Nintendo, która odbyła się wczorajszego dnia. Prezes Shuntaro Furukawa powiedział: „Członkostwo rosło wraz ze sprzedażą sprzętu w stałym tempie, z gwałtownymi wzrostami spowodowanymi przez gry. które obsługują grę online ”. Wykupienie usługi Nintendo Switch Online przez ponad 26 milionów graczy stale rośnie i jest zgodne ze sprzedażą konsoli.

 

 

Jak widać na powyższym wykresie przedstawionym przez Nintendo, premiery Super Smash Bros. Ultimate, Pokémon Sword/Shield, czy nie tak dawna Animal Crossing: New Horizons spowodowały skokowy wzrost liczby członków. Większość flagowych tytułów Nintendo na Switchu posiada funkcje online, tak więc aby gracze mogli w pełni cieszyć się z oferowanej rozgrywki muszą zdecydować się na dołączenie do usługi online. Proste.

 

Usługa Nintendo Switch Online została uruchomiona we wrześniu 2018 r. osiągając pierwszy kamień milowy – 10 milionów subskrybentów w lipcu 2019 r. Subskrypcja online zdołała zwiększyć ponad dwukrotnie liczbę abonentów w przeciągu zeszłego roku. Z tych 26 milionów aktualnych członków NSO około 20% (czyli około 5,2 miliona) należy do „rodzinki”.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *