NewsRecenzja
NewsArtykuł

Według Bethesdy, Elder Scrolls Online na Switch „się nie wydarzy”

Bethesda to jeden z tych wydawców, którzy na systematycznie przenoszą…

27 sierpnia 2019

Bethesda to jeden z tych wydawców, którzy na systematycznie przenoszą swoje największe produkcje na Nintendo Switch. Hybrydowa konsole Nintendo nie ominęły takie produkcje jak: The Elder Scrolls V: Skyrim, Wolfenstein: Youngblood, czy nadchodzące Doom Eternal. Od jakiegoś czasu, wśród fanów pojawiły się prośby o The Elder Scrolls Online, jednak Bethesda mówi otwarcie, że ten port nie dojdzie do skutku.

 

Twinfinite miało ostatnio okazję porozmawiać z reżyserem gry Mattem Firorem o The Elder Scrolls Online. Podczas gdy dyskusja koncentrowała się wokół portu na Google Stadia , Firor został również zapytany o potencjalny port Switch. Otrzymaliśmy jasną odpowiedz:

 

To się nie wydarzy. Jedynym sposobem, dzięki czemu to by zadziałało, jest istnienie usługi przesyłania strumieniowego na Switchu. Jest po prostu zbyt słaba.

 

Krótko i na temat. Szansa na The Elder Scrolls Online w wersji na Switcha jest teoretycznie możliwa. Nintendo musi rozwinąć usługi streaming’u dostępne na dzień dzisiejszy wyłącznie dla japońskiego rynku.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *