NewsRecenzja
NewsArtykuł

Według Bethesdy, Elder Scrolls Online na Switch „się nie wydarzy”

Bethesda to jeden z tych wydawców, którzy na systematycznie przenoszą…

27 sierpnia 2019

Bethesda to jeden z tych wydawców, którzy na systematycznie przenoszą swoje największe produkcje na Nintendo Switch. Hybrydowa konsole Nintendo nie ominęły takie produkcje jak: The Elder Scrolls V: Skyrim, Wolfenstein: Youngblood, czy nadchodzące Doom Eternal. Od jakiegoś czasu, wśród fanów pojawiły się prośby o The Elder Scrolls Online, jednak Bethesda mówi otwarcie, że ten port nie dojdzie do skutku.

 

Twinfinite miało ostatnio okazję porozmawiać z reżyserem gry Mattem Firorem o The Elder Scrolls Online. Podczas gdy dyskusja koncentrowała się wokół portu na Google Stadia , Firor został również zapytany o potencjalny port Switch. Otrzymaliśmy jasną odpowiedz:

 

To się nie wydarzy. Jedynym sposobem, dzięki czemu to by zadziałało, jest istnienie usługi przesyłania strumieniowego na Switchu. Jest po prostu zbyt słaba.

 

Krótko i na temat. Szansa na The Elder Scrolls Online w wersji na Switcha jest teoretycznie możliwa. Nintendo musi rozwinąć usługi streaming’u dostępne na dzień dzisiejszy wyłącznie dla japońskiego rynku.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *