Nintendo Direct Marzec 2020
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Według Jeff Gouba kolejna prezentacja Nintendo Direct odbędzie się między 11 a 22 sierpnia!

Ostania prezentacja Nintendo Direct Mini: Partner Showcase była czymś zupełnie…

4 sierpnia 2020

Ostania prezentacja Nintendo Direct Mini: Partner Showcase była czymś zupełnie nowym. Transmisja zawierała wyłącznie tytuły od studiów third-party pomijając tytuły od samego Nintendo zmierzające na Nintendo Switch. Jak zostało ogłoszone przez Ninny, podobne, szybkie przedstawienia gier mają pojawiać się częściej. Najprawdopodobniej właśnie poznaliśmy okno planowanej kolejnej prezentacji Direct Mini.

 

Według wiarygodnego źródła, jakim jest zapalony znawca Nintendo Jeff Grubb z Venturebeat następne Nintendo Direct może się odbyć już w przyszłym tygodniu! Ten człowiek ma naprawdę dobre kontakty w świecie Nintendo Switch, a jego plotki już wielokrotnie miały przełożenie na oficjalne zapowiedzi prezentacji Nintendo Direct, czy zapowiedzi danych gier, wcześniej przez niego wspomnianych. Zgodnie z jego najnowszym harmonogramem udostępnionym na Twitterze Jeffa, Nintendo będzie miało coś do pokazania między 11 a 22 sierpnia 2020 r.

 

 

Bardzo prawdopodobne więc jest, że Nintendo Direct, o którym mówi się w tym miesięcy, wydarzy się gdzieś pomiędzy podanymi datami. Mamy na myśli „ten Direct” podczas którego otrzymamy zapowiedzi wszystkich tytułów z serii Mario, które mają ukazać się z okazji 35-lecia Mariana. Jednak może być to również impreza Indie World, kolejne Direct Mini: Partner Showcase, czy pełnoprawny DIRECT podczas którego dostaniemy wreszcie konkretny line-up na kolejne miesiące dla Nintendo Switch. Na dzień dzisiejszy wygląda on po prostu kiepsko, więc jest to wielka szansa dla Nintendo by móc powalczyć o kolejnych klientów  z Microsoft oraz Sony i ich next-genami podczas świątecznego okresu.

 

Wszystkim graczom najbardziej zależy na wielkim Nintendo Direct na którego czekamy już blisko od roku. Takie tytuły jak Zelda: Breath of The Wild 2, Metroid Prime 4, Bayonetta 3, Bravely Default II, czy właśnie remastery starszych gier Mario cały czas czekają na oficjalne daty premiery. Mamy więc nadzieję, że najnowsze plotki od Jeffa Grubba się potwierdzą i w przeciągu kolejnych kilku dni będziemy mogli wam oficjalnie zapowiedzieć kolejną prezentację od Nintendo!

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *