Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Wrześniowe wydanie magazynu Nintendo Dream ujawni nową grę na Switcha „która spodoba się każdemu”

Popularny japoński magazyn o grach Nintendo Dream w najnowszym wydaniu…

24 sierpnia 2020

Popularny japoński magazyn o grach Nintendo Dream w najnowszym wydaniu wspomina o zapowiedzi wielkiej gry na Nintendo Switch, „która spodoba się każdemu”. Wielkie ujawnienie ma odbyć się w wrześniowym wydaniu magazynu.

 

Niestety w tej chwili nie są znane żadne szczegóły dotyczące charakteru tego ogłoszenia.  Źródło – nintendoeverything.com zauważa, że zawarty w tekście sposób sformułowania w języku japońskim może być liczbą pojedynczą lub mnogą. Niemniej jednak pewnym jest, że co najmniej jedno ogłoszenie nadejdzie na Nintendo Switch wkrótce. Tak naprawdę, tajemnicza gra, która ma zostać ujawniona przez Nintendo Dream może być czymkolwiek. Jedyny opis jaki został podany to to, że gra Switch będzie czymś, co „spodoba się każdemu”. Może to oznaczać, że jest to gra z serii, którą wszyscy znają, lub może to być gra rodzinna lub gra dla wszystkich grup wiekowych .

 

Oprócz tej wskazówki dotyczącej nowej gry na Switcha, Nintendo Dream ogłasza, że ​​we wrześniu opublikuje wywiad z Toshiyuki Toyonaga. Toyonaga był częścią japońskiej obsady głosowej w Fire Emblem: Three Houses, grając Claude’a. Chociaż jest mało prawdopodobne, że Toyonaga jest związana z ogłoszeniem, wszystko jest możliwe i być może aktor jest w jakiś sposób powiązany z tym ogłoszeniem.

 

Biorąc pod uwagę ostatnią ilość plotek związanych z nadchodzącą 35 rocznicą Mario, możliwe, że wrześniowa prezentacja na łamach magazyny Nintendo Dream będzie miała coś wspólnego z Marianem. Ostatnio pojawiły się również pogłoski o zmierzającym na  Switcha porcie The Legend of Zelda: Skyward Sword, który jest podobno w fazie rozwoju. Krąży plotka, że ​​w najbliższy piątek 28 sierpnia pojawi się Nintendo Direct, o którym wspomina znany reporter VentureBeat Jeffa Grubb. Może być to jednak Direct Mini, Partner Showcase, lub wyczekiwany przez wszystkich graczy oficjalne Nintendo Direct prezentujący nam najbliższy line up gier na Nintendo Switch, który na chwilę obecną nie ma tak naprawdę zbyt wiele do zaoferowania.

 

Kolejne wydanie japońskiego miesięcznika Nintendo Dream ukaże się 19 września.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *