Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Disney Epic Mickey: Rebrushed – ukochana gra z Wii powraca na Nintendo Switch jako remake

Dzięki ostatniemu Nintendo Direct Partner Showcase dowiedzieliśmy się, że gra…

22 lutego 2024

Dzięki ostatniemu Nintendo Direct Partner Showcase dowiedzieliśmy się, że gra Epic Mickey otrzyma remake na konsolę Nintendo Switch! Gra nosi tytuł Disney Epic Mickey: Rebrushed i przynosi odświeżoną wersję tego uwielbianego przez fanów klasyka, który debiutował pierwotnie na konsoli Wii. Teraz będziemy mieli okazję raz jeszcze przenieść się do magicznego świata Myszki Miki i przeżyć niezapomniane przygody!

 

 

Epic Mickey to gra, w której gracze wcielają się w postać Myszki Miki i stają przed zadaniem naprawienia swojego błędu. Po przypadkowym stworzeniu Cienistej Plamy za pomocą magicznej pędzelki, Mickey zostaje przeniesiony do innego wymiaru, pełnego postaci Disneya, które zostały odrzucone i zapomniane. Gra oferuje piękną oprawę wizualną i dynamiczną rozgrywkę, dając graczom możliwość eksploracji, walki z wrogami i rozwiązywania zagadek. Teraz na Nintendo Switch, Epic Mickey: Rebrushed zaoferuje usprawnienia graficzne, które ożywią magiczny świat Disneya na nowej konsoli.

Remake Epic Mickey: Rebrushed na Nintendo Switch wzbudza emocje zarówno wśród fanów oryginalnej wersji, jak i wśród nowych graczy, którzy chcieliby poznać tę niezapomnianą przygodę. Poprawiona oprawa wizualna, dostosowana do możliwości Switcha, z pewnością ożywi ten urokliwy świat i przywróci go do pełnej świetności. To idealna okazja, aby ponownie przenieść się w magię Disneya i wyruszyć w przygodę u boku Myszki Miki!

Epic Mickey: Rebrushed na Nintendo Switch to wielka radość dla fanów klasycznych gier i zwolenników uniwersum Disneya. Już nie możemy się doczekać premiery w tym roku i obiecujemy dostarczenie najnowszych informacji na temat tego wyjątkowego wydania gry. Przygotujcie się na powrót Myszki Miki i odkryjcie magię Epic Mickey na Nintendo Switch!


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *