God Eater 3 Cover Nintendo Switch

God Eater 3

Rating: 9.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: RPG

Data premiery: 12.07.2019

Wydawca: Bandai Namco

Liczba graczy: 1-8

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 16

Nasza ocena


God Eater 3 Cover Nintendo Switch

Gatunek: RPG

Data premiery: 12.07.2019

Wydawca: Bandai Namco

Liczba graczy: 1-8

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 16

Ocena użytkowników:
Rating: 9.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:


God Eater 3 to cenione RPG akcji, które swą premierę na rynku miało w lutym 2019 roku. Od lipca z kolei będzie dostępne także i na Nintendo Switch. Dzieło studia Shift to już trzecia część udanego i dobrze ocenianego cyklu, który wielu osobom kojarzy się z serią Monster Hunter. Nie licząc ulepszonych wersji sprzed kilku lat, gracze na trzecią część God Eatera musieli czekać aż od 2013 roku.

 

Stań do walki z Aragami

 

Ta gra jRPG po raz kolejny została utrzymana w postapokaliptycznym stylu. Przenosimy się w niej wiele lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Znajdujemy się w odległej przyszłości, gdzieś na terenach północnej Europy. Żyją tutaj resztki ludzkości, które muszą walczyć o przetrwanie z wielkimi bestiami Aragami. Ponadto na Ziemi pojawia się kolejna plaga, którymi są niebezpieczne mikroby. W poszczególnych lokacjach znajdują się ostatnie placówki ludzkości. Za ich obronę przed potworami odpowiedzialna jest specjalna grupa wojowników, tytułowych Pożeraczy Bogów. Niestety również i oni mają problemy, gdyż grozi im przejście na stronę ciemności. Grę rozpoczynamy jako młody AGE, czyli Adaptive God Eater. Stanowimy poniekąd mięso armatnie, wysyłane do walki z wrogami. Musimy nie tylko przetrwać, lecz i pomóc pozostałym w ewakuacji z rodzimego portu.

 

Wciągająca rozgrywka

 

Gra ta chwalona jest za bardzo ciekawą fabułę, która połączona z intensywną rozgrywką jest wręcz wciągająca. Naszym nadrzędnym zadaniem jest zabijanie wrogów, jak i wypełnianie pobocznych misji. Możemy korzystać z dwóch broni jednocześnie, jak i zręcznościowego systemu walki, przez co pojedynki są szybkie i dynamiczne. God Eater 3 oferuje tryb dla jednego gracza, który może jednak w każdej chwili zostać rozszerzony o internetową kooperację z innymi graczami. W grze znajduje się także tryb Assault Mission, w którym to możemy nawet w 8 graczy walczyć z jeszcze bardziej potężnym przeciwnikiem. Fabule towarzyszą przy tym ciekawe przerywniki animowane, jak i sama grafika bazuje na stylu anime.

 

TRAILER

 

 

 

 

Na temat